DOLAR 8,8648
EURO 10,3792
ALTIN 494,52
BIST 1.384
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Çok Bulutlu
İstanbul
22°C
Çok Bulutlu
Per 22°C
Cum 21°C
Cts 19°C
Paz 21°C

Bölgesel Amatör Lig 16. Hafta Maç Programı

24.01.2018
A+
A-

Bölgesel Amatör Lig 16. hafta programı açıklandı. 27 Ocak Cumartesi günü iki maç oynanırken diğer maçların tamamı 28 Ocak Pazar günü oynanacak.

Haftanın maç programı şu şekilde oluştu…

27 Ocak 2018 Cumartesi

9. Grup
14.00 Modafenspor – Bornova Yeşilovaspor (Alemdağ)

10. Grup
14.00 Çengelköyspor – Alibeyköyspor (Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç)

28 Ocak 2018 Pazar

9. Grup
14.00 Yunus Emre Belediyespor – Balya Belediyespor (Ertuğrul Dilek)
14.00 Çiğli Belediyespor – Somaspor (Çiğli Bld. Atatürk)
14.00 Havran Fatih Belediyespor – Şile Yıldızspor (Havran Kocaseyit)
14.00 Çayırovaspor – Kartalspor (Çayırova Aksaköy)
14.00 Ayvalıkgücü Belediyespor – Alaşehir Belediyespor (Hüsnü Uğural)
–.– Belediye Derincespor (BAY)

10. Grup
14.00 Yeşilköyspor – Beyköy Belediyespor (Bakırköy 1 Nolu)
14.00 Feriköyspor – Bozüyük Vitraspor (Feriköy)
14.00 Anadolu Üniversitesispor – TKİ Tavşanlı Linyitspor (Anadolu Üni. BESYO)
14.00 Kütahyaspor – Dumlupınar Üniversitespor (Dumlupınar)
14.00 Tavşanlı Moymulspor – Eskişehir Kurtuluşspor (Tavşanlı Ada)
–.– Kaynaşlı Belediyespor (BAY)



11. Grup
14.00 Derincespor – Beulerbeyispor (Mehmet Ali Kağıtçı)
14.00 Maltepespor – Kartal Bulvarspor (Hasan Polat)
14.00 Gebzespor – Adapazarıspor (Alaettin Kurt)
14.00 Zaferspor – Nilüfer Erdemlispor (Atıcılar 3 Nolu)
14.00 Karasuspor – İnegöl Kurtuluşspor (Karasu)
14.00 Kestel Belediyespor – Başiskele Doğantepespor (Kestel)
14.00 İstanbul Beylikdüzüspor – Sapanca Gençlikspor (Gürpınar)

12. Grup
14.00 Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor – Çıksalınspor (Alemdağ)
14.00 Gaziosmanpaşaspor – Yalova Kadıköyspor (Yıldıztabya)
14.00 Sultangazispor – Lüleburgazspor (Cebeci Spor Kompleksi)
14.00 Uzunköprüspor – Çerkezköy 1911 Spor (Ergene)
14.00 Bigaspor – Yeni Çanspor (İlyas Bayram)
14.00 Çorluspor 1947 – Edirnespor (General Basri Saran)
–.– Altınova Belediyespor (BAY)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!