DOLAR 8,7179
EURO 10,4032
ALTIN 497,62
BIST 1.411
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 28°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
28°C
Sağanak Yağışlı
Cts 29°C
Paz 30°C
Pts 29°C
Sal 29°C

Bölgesel Amatör Lig 17 Mart 2019 Pazar Canlı Maç Skorları

17.03.2019
A+
A-

Bölgesel Amatör Ligde son 5 haftaya girdik.  9, 10 ve 11. Grupların maç programına alt bölümden ulaşabilirsiniz. 11. Gruptaki Çanakkale Dardanelspor – Bigaspor maçı ise 20 Mart Çarşamba 14.00’da başlayacak.



17 Mart 20198 Pazar

9. Grup
14.00 Vefa 0-0 Aliağaspor FK (Şenlikköy)
14.00 Maltepespor 2-1 Gaziosmanpaşaspor (Hasan Polat)
14.00 Çayırovaspor 1-3 Sultangazispor (Çayırova Kuştepe)
14.00 Kütahyaspor 1-1 Bozüyük Vitraspor (Halil Akkaş)
14.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor 1-3 Belediye Derincespor (Tavşanlı Ada)
14.00 Başiskele Doğantepespor 1-0 Kütahya Çamlıcaspor (Ş. Bnb. A. Kulaksız)
14.00 Bornova Yeşilovaspor 0-0 Büyük Derbentspor (Yudug Tırpancı)




10. Grup
14.00 Beylerbeyispor 4-3 Küçükyalı Yelkenspor (75. Yıl)
14.00 Beşyüzevlerspor 0-0 1877 Alemdağspor (İBB Bayrampaşa)
14.00 Devrek Belediyespor 1-2 Bartınspor (Devrek)
14.00 Serdivanspor 1-5 Hendekspor (Ekrem Karaberber)
14.00 Karasuspor 2-0 Bursa Zaferspor (Karasu) Olaylar nedeniyle maç tatil edildi
14.00 Çilimli Belediyespor 1-1 KDZ Ereğli Belediyespor (Şıralık 2 Nolu)
–.– Yeşil Bursaspor 0-3 Kaynaşlı Belediyespor (Hükmen)




11. Grup
14.00 Modafenspor 2-0 Kartalspor (Alemdağ)
14.00 Yeşilköyspor 1-0 Çengelköyspor (Bakırköy 1 Nolu)
14.00 Çorluspor 1947 2-0 Çerkezköy 1911 Doğanspor (G. Basri Saran)
14.00 Kavaklıspor 1-0 Uzunköprüspor (Naim Süleymanoğlu)
14.00 Tekirdağspor 4-1 Lüleburgaz İstasyonspor (Namık Kemal)
14.00 Edirnespor 0-0 Biga Adaspor (25 Kasım)
14.00 Çanakkale Dardanel SK  Bigaspor (18 Mart) 20 Mart Çarşamba oynanacak.

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!