Dolar 33,0572
Euro 36,1868
Altın 2.618,96
BİST 11.216,84
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 33°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
33°C
Parçalı Bulutlu
Cum 33°C
Cts 33°C
Paz 32°C
Pts 31°C

Bölgesel Amatör Lig 20 Ekim Pazar Canlı Maç Skorları

A+
A-
20.10.2019

Bölgesel Amatör Ligde beşinci hafta bugün oynanacak maçlarla bitiyor. 9,10 ve 11. Grupların maçlarının canlı skorlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz.

Canlı skor desteği vermek isterseniz 0532 790 17 35 numaralı telefona SMS veya WhatsApp’dan mesaj yollayabilirsiniz.

9.Grup
15:00  Pamukova 1968 Spor 0-4 Bursa Yıldırımspor (Pamukova Atatürk Stadı)
15:00  Gülbahçespor 1-1 Bursa Zaferspor (Atıcılar-3 Sahası)
15:00 Arifiye Kalaycıspor 1-1 Beyoğlu Yeniçarşıspor (Arifiye İlçe Sahası)
15:00  Yenişehir Belediyespor 2-1 Yeşilköyspor (Yenişehir İlçe Stadı)
15:00 TKİ Tavşanlı Linyitspor 2-1 Bozüyük Vitraspor (Tavşanlı Ada Stadı)
15:00  Maltepespor 0 – 1 Hendekspor (Maltepe Hasan Polat Stadı) (Dün)
16:00  Vefa 2 – 3 Belediye Kütahyaspor (Şenlikköy Stadı) (Dün)




10.Grup
15:00 Atlasspor 0-1 Beşyüzevlerspor Bulvar (Mimar Kubilay Köse Stadı)
15:00  İzmirspor 0-1 Yalovaspor (Buca Eski İlçe Stadı)
15:00   Sultangazispor 1-1 İlimtepe Kullar 1975 Spor (Paşabahçe Stadı)
15:00  Torbalıspor 1-2 Çiğli Belediyespor Torbalı (7 Eylül Stadı)
15:00  Çayırovaspor 2-4 Gebzespor (Çayırova Kuştepe Stadı)
15:00 Yalova Kadıköyspor 1-1  Bağcılarspor (Çiftlikköy İlçe Sahası)
15:00  Küçükyalı Yelkenspor 2-1 Bucaspor (Maltepe Başıbüyük Stadı)




11.Grup

14:00  Bozcaadaspor  1-3  Bigaspor (Bozcaada 20 Eylül Stadı)
15:00 Alibeyköyspor 0-0 Vizespor ( Alibeyköy Stadı)
15:00  Çerkezköy 1911 Doğanspor 1-0 Ortaköyspor (Çerkezköy Mustafa Uğraş)
15:00 Lüleburgazspor 3 -1  Karamürselspor (Lüleburgaz 8 Kasım Stadı )
15:00  Edirnespor 1-1 Arnavutköy Belediyespor (Edirne 25 Kasım Stadı)
15:00 Başiskele Doğantepespor 1-2 Tekirdağspor (Ş.Bnb.A.Kulaksız Stadı)
14:00  Çengelköyspor 3-1 Uzunköprüspor (Çavuşbaşı M.Hanefi Dilmaç Sahası) (Dün)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!