Dolar 32,5004
Euro 34,6901
Altın 2.496,45
BİST 9.693,46
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Az Bulutlu
İstanbul
20°C
Az Bulutlu
Pts 21°C
Sal 24°C
Çar 22°C
Per 20°C

Bölgesel Amatör Lig 20. Hafta programı beli oldu

A+
A-
21.02.2018

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 20. Hafta maç programı belli oldu. 9. Grup ekiplerinden Karatalspor 24 Şubat Cumartesi günü Balya Belediyespor’u konuk ederken diğer maçlar 25 Şubat Pazar günü oynanacak.

24 Şubat 2018 Cumartesi Maç Programı
9. Grup
14:00 Kartalspor – Balya Belediyespor (Kubilay Köse)

25 Şubat 2018 maç programı
9. Grup
14:00 Ayvalıkgücü Belediyespor – Şile Yıldızspor (Hüsnü Uğural)
14:00 Modafenspor – Belediye Derincespor (Alemdağ)
14:00 Yunus Emre Belediyespor – Havran Fatih Belediyespor (Ertuğrul Dilek)
14:00 Alaşehir Belediyespor – Bornova Yeşilovaspor (Alaşehir)
14:00 Çayırovaspor – Somaspor (Çayırova)
–.– Çiğli Belediyespor (BAY)

10 Grup
14:00 Feriköyspor – Alibeyköyspor (Feriköy)
14:00 Anadolu Üniversitesispor – Kaynaşlı Belediyespor (AÜ BESYO)
14:00 Kütahyaspor – Çengelköyspor (Dumlupınar)
14:00 Bozüyük vitraspor – TKİ Tavşanlı Linyitspor (Bozüyük)
14:00 Beyköy Belediyespor – Dumlupınar Üniversitesispor (Beyköy)
14:00 Yeşilköyspor – Eskişehir Kurtuluşspor (Bakırköy 1 Nolu)
–.– Tavşanlı Moymulspor (BAY)



11. Grup
14:00 Gebzespor – Beylerbeyispor (Alaettin Kurt)
14:00 Zaferspor – Beylikdüzüspor (Atıcılar 3 Nolu)
14:00 Karasuspor – Derincespor (Karasu)
14:00 Adapazarıspor – Nilüfer Erdemlispor (Karaman Spor Tesisi)
14:00 Kartal Bulvarspor – İnegöl Kurtuluşspor (Kubilay Köse)
14:00 Maltepespor – Başiskele Doğantepespor (Hasan Polat)
14:00 Kestel belediyespor – Sapanca Gençlikspor (Kestel)

12. Grup
14:00 Sultangazispor – Çıksalınspor (Cebeci – Seyircisiz)
14:00 Uzunköprüspor – Altınova Belediyespor (Ergene)
14:00 Bigaspor – Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor (İlsyas Bayram)
14:00 Lüleburgazspor – Çerkezköy 1911 (8 Kasım)
14:00 Yalova Kadıköyspor – Yeni Çanspor (Yalova Amatör 1)
14:00 Gaziosmanpaşaspor – Edirnespor (Yıldıztabya)
–.– Çorluspor 1947 (BAY)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!