DOLAR 8,0301
EURO 9,5385
ALTIN 465,88
BIST 1.321
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Hafif Yağmur
İstanbul
13°C
Hafif Yağmur
Çar 13°C
Per 14°C
Cum 15°C
Cts 14°C

Bölgesel Amatör Lig 20 Ocak 2019 Programı

Bölgesel Amatör Lig 20 Ocak 2019 Programı
20.01.2019
A+
A-

Bölgesel Amatör Ligde, 2018-2019 sezonunun ikinci yarısının ilk haftasında İstanbul takımların yer aldığı 9, 10 ve 11. Gruplara ait canlı maç skorları haberimizin devamındadır.

Canlı skor desteği vermek için 0532 790 17 35 numaralı telefona SMS ya da WhatsApp yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.

9.Grup
Cumartesi 14.00 Kütahyaspor 1-5 Bornova Yeşilovaspor (Halil Akkaş)
14.00 Çayırova 2-0 Başiskele Doğantepe (Kuştepe)
14.00 Vefa 1-4 TKİ Tavşanlı Linyit (İBB Yeşilköy)
14.00 Sultangazi 2-0 Maltepe (İBB Cebeci)
14.00 Bozüyük Vitra Gaziosmanpaşa (Bozüyük) (Ertelendi)
14.00 Kocaeli Büyükderbent 1-2 Belediye Derince (Derbent)
14.00 Kütahya Çamlıca 0-5 Aliağaspor (Halil Akkaş)

Skorları güncel tutmak için TIKLAYINIZ


Skorları güncel tutmak için TIKLAYINIZ
10.
Grup
14.00 Serdivan 2-0 Beylerbeyispor (Ekrem Karaberberoğlu)
14.00 Devrek Belediyespor 0-1 Karasu (Devrek)
14.00 Kaynaşlı Belediyespor 0-3 Çilimli Belediyespor (Kaynaşlı)
14.00 Hendekspor 1-1 KDZ Ereğli Belediyespor (Hendek Atatürk)
14.00 Küçükyalı Yelkenspor 2-2 Bursa Zafer (Maltepe Hasan Doğan)
14.00 1877 Alemdağspor 1-0 Bartın (Alemdağ)

Skorları güncel tutmak için TIKLAYINIZ


Skorları güncel tutmak için TIKLAYINIZ
 11.Grup
14.00 Çanakkale Dardanel 1-3 Modafenspor (18 Mart)
14.00 Kavaklıspor 0-1 Yeşilköyspor (Naim Süleymanoğlu)
14.00 Çorluspor 1947 2-1 Tekirdağ (General Basri Saran)
14.00 Uzunköprü 1-2 Edirnespor (Ergene)
14.00 Bigaspor 0-0 Biga Adaspor (İlyas Bayram)
14.00 Kartal 3-0 Lüleburgaz İstasyonspor (Bulvar K. Köse)
14.00 Çengelköyspor 5-1 Çerkezköy 1911 Doğan (M. Hanifi Dilmaç)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!