DOLAR 7,5684
EURO 9,0200
ALTIN 412,96
BIST 1.542
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 15°C
Az Bulutlu
İstanbul
15°C
Az Bulutlu
Cts 13°C
Paz 9°C
Pts 9°C
Sal 13°C

Bölgesel Amatör Lig 28 Kasım Salı Canlı Maç Skorları

28.11.2017
A+
A-

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde 10. Hafta bugün oynanacak maçlarla sona erecek. 28 Kasım Salı günü oynanacak maçların programı şu şekilde…

Skor desteği vermek isterseniz 0532 574 3379 numaralı telefona Whatsapp’tan ya da SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.



28 Kasım 2017 Salı

9. Grup
14.30 Kartalspor 2-0 Belediye Derincespor (Bulvar)(Cumartesi)
14.00 Alaşehir Belediyespor 0-0 Şile Yıldızspor (Alaşehir İlçe)(Pazar)
14.00 Bornova Yeşilova 1-2 Somaspor (Yusuf Tırpancı Bornova)(Pazar)
14.00 Modafen 2-0 Yunus Emre Belediyespor (Alemdağ)(Pazar)
14.00 Ayvalıkgücü Belediyespor 0-1 Çiğli Belediyespor (Ayvalıkgücü Hüsnü Uğural)(Pazar)
14.00 Çayırovaspor 2-0 Havran Fatih Belediyespor (Çayırova Aksaköy)

 

10. Grup
14.00 Feriköy 0-1 Tavşanlı Moymul (Feriköy)(Pazar)
14.00 Yeşilköy 1-1 Çengelköy A.Ş. (Bakırköy Belediye 1 Nolu)(Pazar)
14.00 Beyköy Belediyespor 0-2 Kaynaşlı Belediyespor (Şıralık 2 Nolu)(Pazar)
14.00 TKİ Tavşanlı Linyit 0-0 Kurtuluşspor (Tavşanlı Ada)(Pazar)
14.00 Anadolu Üniversitesi 0-2 Kütahyaspor (Anadolu Üni. Besyo)(Pazartesi)
14.00 Bozüyük Vitraspor 1-0 Alibeyköyspor (Bozüyük İlçe)




11. Grup
14.00 Zaferspor 2-0 Karasuspor (Atıcılar 3 Nolu)(Pazar)
14.00 Maltepespor 3-2 Derincespor A.Ş. (Maltepe Hasan Polat)(Pazar)
14.00 Adapazarıspor 1-2 Beylerbeyispor (Karaman Spor Tesisleri)(Pazar)
14.00 Gebzespor 4-2 Kestel Belediyespor (Gebze Alaettin Kurt) (Pazartesi)
14.00 Nilüfer Erdemli 2-2 Başiskele Doğantepe (Fethiye Nilüfer)
14.00 İnegöl Kurtuluşspor 3-1 Sapanca Gençlik (İnegöl Kurtuluş)
14.30 Kartal Bulvarspor 2-2 Beylikdüzüspor (Kartal Bulvar)

 

12. Grup
14.00 Lüleburgazspor 1-2 Çıksalınspor (8 Kasım)(Cumartesi)
14.00 Uzunköprüspor 2-1 Biga (Ergene Şehir)(Pazar)
14.00 Sultangazispor 2-0 Çorlu 1947 (Cebeci)(Pazar)
14.00 Gaziosmanpaşa 2-0 Çekmeköy Bld. Alemdağ (Yıldıztabya)(Pazar)
14.00 Yalova Kadıköy 0-1 Altınova Belediyespor (Yalova Atatürk)(Pazar)
14.00 Çerkezköy 1911 1-0 Edirnespor (Çerkezköy M. Uğraş)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!