Dolar 18,8197
Euro 20,3115
Altın 1.128,47
BİST 4.997,63
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 5°C
Hafif Yağmurlu
İstanbul
5°C
Hafif Yağmurlu
Pts 2°C
Sal 4°C
Çar 5°C
Per 7°C

Bölgesel Amatör Lig 4 Şubat Pazar Canlı Maç Skorları

A+
A-
04.02.2018

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 9, 10, 11 ve 12. Gruplarda oynanacak olan karşılaşmaların canlı maç skorları haberimizin devamındadır.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp ya da SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

9. Grup
14:00 Belediye Derince 5-0 Havran Fatih Belediyespor (Derince İlçe)
14:00 Şile Yıldız 2-1 Çiğli Belediyespor (Şile)
14:00 Somaspor 1-2 Yunus Emre Belediyespor (Soma Atatürk)
14:00 Balya Belediyespor 2-4 Modafen (Balya İlçe)
14:00 Bornova Yeşilova 3-2 Ayvalıkgücü Belediye (Yusuf Tırpancı)
14:00 Alaşehir Belediyespor 0-2 Çayırova (Alaşehir İlçe)
__ __ Kartalspor (BAY)

 

10. Grup
14:00 Kaynaşlı Belediyespor 2-2 Çengelköy (Kaynaşlı İlçe)
14:00 Alibeyköy 1-1 Tavşanlı Moymulspor (Alibeyköy)
14:00 Eskişehir Kurtuluş 0-1 Kütahya (Eskişehir Atatürk)
14:00 Dumlupınar Üniversitesi 1-2 Anadolu Üniversitesi (Germiyan Kampüsü)
14:00 TKİ Tavşanlı Linyit 1-0 Feriköy (Tavşanlı Ada)
14:00 Bozüyük Vitra 3-0 Yeşilköy (Bozüyük)




11. Grup
14:00 Beylerbeyi 3-2 Kestel Belediyespor (Beylerbeyi 75.Yıl)
14:00 Beylikdüzü 1-0 Derincespor (Gürpınar İlçe)
14:00 Adapazarıspor 1-1 Maltepespor (Karaman Suni Çim)
14:00 Nilüfer Erdemli Sportif 0-3 Gebze (Fethiye Nilüfer Sahası)
14:00 İnegöl Kurtuluş 2-1 Bursa Zafer (İnegöl Kurtuluş)
14:00 Başiskele Doğantepe 0-1 Karasuspor (A.Kulaksız Stadı)
14:00 Sapanca Gençlik 1-4 Kartal Bulvar (Sapanca Atatürk Stadı)

12. Grup
14:0 Altınova Belediyespor 1-0 Çekmeköy Bld. Alemdağspor (Hersekzade Ahmetpaşa)
14:00 Çıksalınspor 0-1 Çorlu 1947 (Beyoğlu)
14:00 Edirnespor 0-0 Bigaspor (Edirne 25 Kasım)
14:00 Yeni Çan 0-0 Uzunköprü (Çan İbrahim Bodur)
14:00 Çerkezköy 1911 0-1 Sultangazi (Mustafa Uğraş Stadı)
14:00 Lüleburgaz 0-4 Gaziosmanpaşa (Lüleburgaz 8 Kasım)
__ __ Yalova Kadıköy (BAY)

AmatörLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!