DOLAR 7,7913
EURO 9,4654
ALTIN 461,06
BIST 1.331
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 16°C
Az Bulutlu
İstanbul
16°C
Az Bulutlu
Cts 16°C
Paz 15°C
Pts 13°C
Sal 12°C

Bölgesel Amatör Lig 6. Hafta Maç Programı

Bölgesel Amatör Lig 6. Hafta Maç Programı
25.10.2017
A+
A-

Bölgesel Amatör Ligde 6. hafta maçları 28 Ekim Cumartesi ve 29 Ekim Pazar günü oynanacak maçlarla tamamlanacak. Maç programı şu şekilde.

Not: Maçların canlı skorları maç günü sitemizden verilecektir.

28 Ekim 2017 Cumartesi Maç programı

11. Grup
14.30 Maltepespor – İnegöl Kurtuşuşspor (Hasan Polat)
14.30 Kartal Bulvarspor – Nilüfer Erdemlispor (Kartal Bulvar)

29 Ekim 2017 Pazar Maç programı

9. Grup
14.00 Çiğli Belediyespor – Havran Fatih Belediyespor (Çiğli Atatürk)
14.00 Yunus Belediyespor – Belediye Derincespor (Ertuğrul Dilek)
14.30 Modafenspor – Şile Yıldızspor (Alemdağ)
14.00 Ayvalık Belediyespor – Somaspor (Hüsnü Uğural)
14.00 Çayırovaspor – Balya Belediyespor (Çayırova Aksaköy)
14.30 Kartalspor – Bornova Yeşilovaspor (Kartal Bulvar)
–.– Alaşehir Belediyespor (BAY)

10. Grup
14.00 Tavşanlı Moymulspor – Çengelköyspor (Tavşanlı Ada)
14.00 Kütahyaspor – Kaynaşlı Belediyespor (Dumlupınar)
14.00 Anadolu Üniversitesispor – Alibeyköyspor (AÜ BESYO)
14.30 Feriköyspor – Kurtuluşspor (Feriköy)
14.30 Yeşilköyspor – Dumlupınar Üniversitesi (Bakırköy 1 Nolu)
14.00 Beyköy Belediyespor – TKİ Tavşanlı Linyitspor (Şıralık 2)
–.– Bozüyük Vitraspor (BAY)



11. Grup

28 Ekim 2017 Cumartesi
14.30 Maltepespor – İnegöl Kurtuşuşspor (Hasan Polat)
14.30 Kartal Bulvarspor – Nilüfer Erdemlispor (Kartal Bulvar)

29 Ekim 2017 Pazar
14.00 Kestel Belediyespor – Derincespor (Kestel)
15.00 Karasuspor – Beylikdüzüspor (Karasu)
14.00 Zaferspor – Beylerbeyispor (Atıcılar 3 Nolu)
14.00 Gebzespor – Başiskele Doğantepespor (Alaettin Kurt)
14.00 Adapazarıspor – Sapanca Gençlikspor (Karaman Tesisleri)

12. Grup
14.00 Çorluspor 1947 – Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor (Basri Saran)
14.00 Bigaspor – Altınova Belediyespor (İlyas Bayram)
14.00 Uzunköprüspor – Çıksalınspor (Ergene)
14.00 Yalova Kadıköyspor – Çerkezköy 1911 (Yalova Atatürk)
14.30 Sultangazispor – Edirnespor (İBB Cebeci)
14.30 Gaziosmanpaşaspor – Yeni Çanspor (Yıldıztabya)
–.– Lüleburgazspor (BAY)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!