DOLAR 8,0941
EURO 9,5699
ALTIN 495,00
BIST 1.144
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Sisli
İstanbul
22°C
Sisli
Çar 22°C
Per 19°C
Cum 19°C
Cts 18°C

Bölgesel Amatör Lig 7. Hafta Maç Bülteni

Bölgesel Amatör Lig 7. Hafta Maç Bülteni
31.10.2019
A+
A-

Bölgesel Amatör Ligde 11. Gruptaki Çengelköyspor – Arnavutköy Belediyespor maçı 2 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 14.00’da oynanırken diğer tüm maçlar 3 Kasım 2019 Pazar günü 14.00’da oynanacak.

2 Kasım 2019 Cumartesi Maç Programı

11. Grup

14:00 Çengelköyspor   –   Arnavutköy Belediyespor (Çavuşbaşı M.Hanefi Dilmaç Sahası)

3 Kasım 2019 Pazar Maç Programı

9. Grup
14:00 Maltepespor – Bursa Yıldırımspor (Maltepe Hasan Polat)
14:00 Gülbahçespor – Belediye Kütahyaspor (Atıcılar-3)
14:00 Arifiye Kalaycıspor – Hendekspor (Arifiye İlçe Sahası)
14:00 Yenişehir Belediyespor – Bursa Zaferspor (Yenişehir)
14:00 Bozüyük Vitraspor – Beyoğlu Yeniçarşıspor (Bozüyük)
14:00 TKİ Tavşanlı Linyitspor – Yeşilköyspor (Tavşanlı Ada)
16:30 Vefa – Pamukova 1968 Spor (Şenlikköy )

10. Grup
14:00 Atlasspor   –   Yalovaspor (Mimar Kubilay Köse)
14:00 Beşyüzevlerspor   –   İlimtepe Kullar 1975 Spor (İBB Bayrampaşa)
14:00 İzmirspor   –   Çiğli Belediyespor (Buca Eski İlçe)
14:00 Sultangazispor   –   Gebzespor (Cebeci)
14:00 Torbalıspor   –   Bağcılarspor (Torbalı 7 Eylül)
14:00 Çayırovaspor   –   Bucaspor (Çayırova Kuştepe)
14:00 Yalova Kadıköyspor   –   Küçükyalı Yelkenspor (Altınova Hersekzade Ahmetpaşa)

11. Grup
14:00 Çengelköyspor   –   Arnavutköy Belediyespor (M. Hanefi Dilmaç) (Cumartesi)
14:00 Çerkezköy 1911 Doğanspor   –   Karamürselspor (Çerkezköy Mustafa Uğraş)
14:00 Ortaköyspor   –   Uzunköprüspor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
14:00 Lüleburgazspor   –   Bigaspor (Lüleburgaz 8 Kasım)
14:00 Bozcaadaspor   –   Tekirdağspor (Bozcaada 20 Eylül)
14:00 Edirnespor   –   Vizespor (Edirne 25 Kasım)
14:00 Başiskele Doğantepespor   –   Alibeyköyspor (Şht.Ömer Halisdemir)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!