DOLAR 7,4210
EURO 9,0105
ALTIN 443,04
BIST 1.540
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 14°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
14°C
Sağanak Yağışlı
Sal 16°C
Çar 5°C
Per 4°C
Cum 10°C

Bölgesel Amatör Lig 7. Hafta Maç Programı

Bölgesel Amatör Lig 7. Hafta Maç Programı
01.11.2017
A+
A-

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 7. Hafta programı açıklandı. 4 Kasım 2017 Cumartesi ve 5 Kasım 2017 Pazar gübü oynanacak maçların programı haberin devamında.

5 Kasım 2017 Pazar Maç Programı

9. Grup
14.00 Somaspor – Çayırovaspor (Soma Atatürk)
14.00 Belediye Derincespor – Modafenspor (Derince)
14.00 Havran Fatih Belediyespor – Yunus Emre Belediyespor (Kocaseyit)
14.00 Bornova Yeşilovaspor – Alaşehir Belediyespor (Yufus Tırpancı)
14.00 Balya Belediyespor – Kartalspor (Balya)
14.30 Şile Yıldızspor – Ayvalık Belediyespor (Paşabahçe)
–.– Çiğli Belediyespor (BAY)

10. Grup
14.00 Kaynaşlı Belediyespor – Anadolu Üniversitesispor (Kaynaşlı)
14.00 TKİ Taşanlı Linyitspor – Bozüyük Vitraspor (Taşanlı Ada)
14.00 Dumlupınar Üniversitesispor – Beyköy Belediyespor (DPÜ Germiyan)
14.00 Eskişehir Kurtuluşspor – Yeşilköyspor (Eskişehir Atatürk)
14.30 Çengelköyspor – Kütahyaspor (Çavuşbaşı H. Dilmaç)
14.30 Alibeyköyspor – Feriköyspor (Alibeyköy)
–.– Tavşanlı Moymulspor (BAY)



11. Grup
14.00 Sapanca Gençlikspor – Kestel Belediyespor (Sapanca Atatürk)
14.00 İnegöl Kurtuluşspor – Kartal Bulvarspor (Kurtuluş)
14.00 Nilüfer Erdemlispor – Adapazarıspor (Fethiye Nilüfer)
14.00 Derincespor – Karasuspor (17 Ağustos)
14.00 Başiskele Doğantepespor – Maltepespor (Şehit Bnb. A. Kulaksız)
14.30 Beylikdüzüspor – Bursa Zaferspor (Gürpınar)
14.30 Beylerbeyispor – Gebzespor (Beylerbeyi 75)

12. Grup
14.00 Altınova Belediyespor – Uzunköprüspor (Hersekzade Ahmet Paşa)
14.00 Çerkezköy 1911 – Lüleburgazspor (Mustafa Uğraş)
14.00 Yeni Çanspor – Yalova Kadoköyspor (İbrahim Bodur)
14.00 Edirnespor – Gaziosmanpaşaspor (25 Kasım)
14.30 Çıksalınspor – Sultangazispor (Beyoğlu)
14.30 Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor – Bigaspor (Alemdağ)
–.– Çorluspor 1947 (BAY)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!