DOLAR 8,4396
EURO 10,0747
ALTIN 492,32
BIST 1.393
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 35°C
Sıcak
İstanbul
35°C
Sıcak
Pts 36°C
Sal 37°C
Çar 35°C
Per 36°C

Bölgesel Amatör Lig 8 Aralık 2019 Pazar Canlı Maç Skorları

08.12.2019
A+
A-

Bölgesel Amatör Lig 11. hafta maçları bugün tamamlanıyor. 9, 10 ve 11. Grup maçlarının canlı skorlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 790 1735 numaralı telefona SMS veya WhatsApp yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.

Maçlar tamamlandıktan sonra puan durumları eklenecek.

8 Aralık 2019 Pazar Maç Programı

9. Grup
14:00 Gülbahçespor 4-1 TKİ Tavşanlı Linyitspor (Atıcılar)
14:00 Hendekspor 3-1 Bursa Zaferspor (Hendek Atatürk)
14:00 Belediye Kütahyaspor 2-2 Beyoğlu Yeniçarşıspor (Halil Akkaş)
14:00 Bursa Yıldırımspor 5-3 Yeşilköyspor (Minareli Çavuş)
14:00 Pamukova 1968 Spor 1-0 Bozüyük Vitraspor (Pamukova Atatürk)
14:00 Vefa 2-0 Yenişehir Belediyespor (Şenlikköy)
14:00 Maltepespor 3-0 Arifiye Kalaycıspor (Hasan Polat)

10. Grup
14:00 Küçükyalı Yelkenspor 0-1  Beşyüzevlerspor (Kubilay Köse) (Dün oynandı)
14:00 Çayırovaspor 0-0 Sultangazispor (Çayırova Kuştepe) (Seyircisiz)
14:00 Yalova Kadıköyspor 0-2 İzmirspor (Hersekzade Ahmetpaşa)
14:00 Bucaspor 0-2 Yalovaspor (Buca)
14:00 Bağcılarspor 1-0 İlimtepe Kullar 1975 Spor (Mahmutbey)
14:00 Gebzespor 1-0 Çiğli Belediyespor (Gebze Alaettin Kurt)
14:00 Torbalıspor 3-2 Atlasspor (Torbalı 7 Eylül Stadı)

 

11. Grup
14:00 Edirnespor 3-2 Çengelköyspor (Edirne 25 Kasım Stadı)
14:00 Başiskele Doğantepespor 1-0 Lüleburgazspor (Şehit Ömer Halisdemir)
14:00 Alibeyköyspor 0-0 Ortaköyspor (Alibeyköy)
14:00 Vizespor 0-3 Karamürselspor (Vize)
14:00 Tekirdağspor 3-0 Uzunköprüspor (Namık Kemal)
14:00 Arnavutköy Belediyespor 0-0 Bigaspor (Bolluca)
14:00 Bozcaadaspor 6-1 Çerkezköy 1911 Doğanspor (20 Eylül)

AmatorLig.Net

 

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!