DOLAR 9,2110
EURO 10,7439
ALTIN 528,53
BIST 1.433
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 18°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
18°C
Parçalı Bulutlu
Per 18°C
Cum 19°C
Cts 19°C
Paz 18°C

Bölgesel Amatör Lig 8 Ekim Pazar Canlı Maç Skorları

08.10.2017
A+
A-

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde 3 hafta bugün oynanacak maçlarla tamamlanacak. 9, 10, 11 ve 12. Grupta bugün oynanacak  maçların canlı skorlarına haberin devamında ulaşabilirsiniz.

Not: Maçlar tamamlandığında puan tablosu eklenecektir.

8 Ekim 2017 Pazar Maç Sonuçları

9. Grup
15.00 Şile Yıldızspor 3-0 Havran Fatih Belediyespor (dün)
15.00 Kartalspor 0-2 Çayırovaspor (dün)
15.00 Alaşehir Belediyespor 0-0 Ayvalıkgücü Belediyespor (Alaşehir)
15.00 Bornova Yeşilova Belediyespor 3-0  Modafenspor (Bornova Yusuf Tırpancı)
15.00 Balya Belediyespor  0-4 Yunus Emre Belediyespor (Balya)
15.00 Somaspor 3-0 Çiğli Belediyespor (Soma Atatürk)
— . — Belediye Derincespor (BAY)

10. Grup
15.00 Alibeyköyspor 2-1 Çengelköyspor (Alibeyköy)
15.00 Beyköy Belediyespor 2-1 Yeşilköyspor (Şıralık 2 Nolu)
15.00 Bozüyük Vitraspor 2-0 Feriköyspor (Bozüyük)
15.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor 0-1 Anadolu Üniversitesi (Tavşanlı Ada) 87’de tatil
15.00 Dumlupınar Üniversitesi 0-3 Kütahyaspor (Dumlupınar)
15.00 Kurtuluşspor 2-1 Tavşanlı Moymulspor (Eskişehir Atatürk)
— . — Kaynaşlı Belediyespor (BAY)


11. Grup
13.30 Beylerbeyispor 1-0 Derincespor (dün)
15.00 Başiskele Doğantepespor 1-1 Kestel Belediyespor (dün)
15.00 Sapanca Gençlikspor 1-1 Beylikdüzüspor (Sapanca Atatürk)
15.00 Kartal Bulvarspor 0-1 Maltepespor (Kartal)
15.00 Adapazarıspor 0-2 Gebzespor (Karaman Spor Tesisleri)
15.00 Nilüfer Erdemlispor 0-0 Zaferspor (Fethiye Nilüfer)
15.00 İnegöl Kurtuluşspor 1-2 Karasuspor (İnegöl Kurtuluş)

12. Grup
15.00 Çıksalınspor 1-1 Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor (Beyoğlu)
15.00 Yalova Kadıköyspor 2-4 Gaziosmanpaşaspor (Yalova Atatürk)
15.00 Lüleburgazspor 0-1 Sultangazispor (8 Kasım Stadı)
15.00 Çerkezköy 1911 3-0 Uzunköprüspor (Mustafa Uğraş)
15.00 Yeni Çanspor 2-0 Bigaspor (Çan İbrahim Bodur)
15.00 Edirnespor 3-0 Çorluspor 1947 (Edirne 25 Kasım)
— . — Altınova Belediyespor (BAY)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!