Dolar 32,1739
Euro 34,9753
Altın 2.507,26
BİST 10.895,25
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 24°C
Açık
İstanbul
24°C
Açık
Çar 22°C
Per 22°C
Cum 23°C
Cts 23°C

Bölgesel Amatör Lig 9 Aralık 2018 Pazar Canlı Skorları

A+
A-
09.12.2018

Bölgesel Amatör Ligde, 2018-2019 sezonunun 12. haftasında İstanbul takımların yer aldığı 9, 10 ve 11. Gruplara ait canlı maç skorları haberimizin devamındadır.

Canlı skor desteği vermek isterseniz 0532 790 17 35 numaralı telefona SMS ya da WhatsApp yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.

9.Grup
14.00 Kütahyaspor 2-2 Çayırova (Halil Akkaş) Atakan Kozik
14.00 Bornova Yeşilovaspor 1-1 Vefa (Yusuf Tırpancı) Yunus Emre Çakar
14.00 Başiskele Doğantepe 1-2 Sultangazi (Şehit Binbaşı A. Kulaksız) Oğuzhan Keçeci
14.00 TKİ Tavşanlı Linyit 1-1 Bozüyük Vitra (Ada) Turan Çakıl
14.00 Maltepe 1-0 Kocaeli Büyükderbent (Hasan Polat) Emre Küçük
14.00 Gaziosmanpaşa 1-0 Kütahya Çamlıca (Yıldıztabya) Zeynel Atasoy
14.00 Belediye Derince 0-1 Aliağaspor (Derince) Murat Madan




Sayfayı güncel tutmak için TIKLAYINIZ

10.Grup
14.00 Beylerbeyi 1-2 Devrek Belediyespor (Beylerbeyi) Süleyman Bahadır
14.00 Beşyüzevler 1-2 Kaynaşlı Belediyespor (İBB Bayrampaşa) M. Gökhan Keskin
14.00 Karasu 1-4 Hendekspor (Karasu) Barış Esa
14.00 Çilimli Belediyespor 3-0 Küçükyalı Yelkenspor (Engin Uğur)
14.00 KDZ. Ereğli Belediyespor 1-2 1877 Alemdağspor (Şehit Vefa Karakurdu)
14.00 Bursa Zafer 1-0 Bartınspor (Atıcılar) Sedat Korum



Sayfayı güncel tutmak için TIKLAYINIZ
11.Grup
14.00 Çanakkale Dardanel 1-0 Kırklareli Kavaklı (18 Mart) İlkay Selçik
14.00 Modafenspor 3-0 Çorluspor 1947 (Alemdağ) M. Mehmetcan Söylemez
14.00 Yeşilköyspor 1-2 Uzunköprü (Bakırköy 1 No’lu) Oğuzhan Çakır
14.00 Tekirdağ 2-1 Biga (Namık Kemal) Ali Can Özışık
14.00 Edirnespor 1-3 Kartal (25 Kasım) Talha Öztürk
14.00 Biga Adaspor 1-2 Çengelköyspor (İlyas Bayram) Berkay Şenyel
14.00 Lüleburgaz İstasyonspor 0-2 Çerkezköy 1911 Doğan (8 Kasım) Bedirhan Yiğitbaş

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!