DOLAR 8,4396
EURO 10,0747
ALTIN 492,32
BIST 1.393
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 36°C
Sıcak
İstanbul
36°C
Sıcak
Paz 35°C
Pts 36°C
Sal 38°C
Çar 37°C

Bölgesel Amatör Lig 9. Grup Maç Bülteni

15.11.2019
A+
A-

Bölgesel Amatör Lig 9. Hafta maç bültenine haberin devamında ulaşabilirsiniz. 11. Grupta oynanacak olan Ortaköyspor – Arnavutköy Belediyespor maçı 16 Kasım Cumartesi günün oynanırken diğer tüm maçlar 17 Kasım Pazar günü saat 14.00’da oynanacak.

16 Kasım 2019 Cumartesi Maç Programı
14:00 Ortaköyspor – Arnavutköy Belediyespor (Yusuf Tunaoğlu)

17 Kasım 2019 Pazar Maç Programı

9. Grup
14:00 Maltepespor – Vefa (Maltepe Hasan Polat)
14:00 Gülbahçespor – Pamukova 1968 Spor (Atıcılar-3)
14:00 Arifiye Kalaycıspor – Bursa Yıldırımspor (Arifiye)
14:00 Yenişehir Belediyespor – Belediye Kütahyaspor (Yenişehir)
14:00 Bozüyük Vitraspor – Hendekspor (Bozüyük)
14:00 Yeşilköyspor – Bursa Zaferspor (Bakırköy Belediye 1)
14:00 TKİ Tavşanlı Linyitspor – Beyoğlu Yeniçarşıspor (Tavşanlı Ada)

10. Grup
14:00 Atlasspor – İlimtepe Kullar 1975 Spor (Kubilay Köse)
14:00 Yalovaspor – Çiğli Belediyespor (Hersekzade Ahmetpaşa)
14:00 Beşyüzevlerspor – Gebzespor (İBB Bayrampaşa)
14:00 İzmirspor – Bağcılarspor (Buca Eski)
14:00 Sultangazispor – Bucaspor (Cebeci)
14:00 Torbalıspor – Küçükyalı Yelkenspor (Torbalı 7 Eylül
14:00 Çayırovaspor – Yalova Kadıköyspor (Çayırova Kuştepe)

11. Grup
14:00 Çerkezköy 1911 Doğanspor – Uzunköprüspor (Mustafa Uğraş)
14:00 Karamürselspor – Bigaspor (Karamürsel)
14:00 Lüleburgazspor – Tekirdağspor (Lüleburgaz 8 Kasım)
14:00 Çengelköyspor – Vizespor (75. Yıl Stadı)
14:00 Bozcaadaspor – Alibeyköyspor (Bozcaada 20 Eylül)
14:00 Edirnespor – Başiskele Doğantepespor (Edirne 25 Kasım)

AmatorLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!