Dolar 31,0778
Euro 33,6633
Altın 2.017,91
BİST 9.347,17
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 18°C
Açık
İstanbul
18°C
Açık
Cts 18°C
Paz 14°C
Pts 13°C
Sal 14°C

Haftanın Hakemleri açıklandı

A+
A-
27.01.2017

İstanbul Süper Amatör Ligde normal sezonun son maçlarını yönetecek Hakemler, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

Kurul, Haftanın en kritik maçları olan Bakırköyspor-Küçükköyspor maçına Can Cengiz’i, Galata-Merkezefendispor maçına Burak Kalkandelen’i, GOP Yeniköyspor-Kuruçeşmespor maçına Hakan Tezcan’ı, Çamlıcaspor-Şile Yıldızspor maçına Volkan Bayarslan’ı, Sultanbeyli Uzunderespor-İstanbulspor Kulübü maçına Serhad Ürkmez’i, Rami-Çatalca İhsaniye maçına Mert Büyükgiray’ı, Ortaköy-Soğuksu Mustafa Kürşad Filiz’i, Avcılar Belediye-Feriköy maçına Alpaslan Dedeş’i, Alibeyköyspor-Beyoğlu Yeniçarşı maçına ise Burak Kalkandelen’i atadı.

Haftanın Hakemleri aşağıdadır:

1.Grup
Esentepe Adıyaman-Okspor: Yener İnci
Kartal Belediye-Davutpaşa: Enes Demir
Nişantaşıspor-Irmakspor: Utku Anıl Saykara
Topçular-Mustafakemalpaşa: Ertuğrul Yolcu

2.Grup
Bakırköyspor-Küçükköyspor: Can Cengiz
Bostancı-Mahmutbey: Sercan Yalçın
Selimiyespor-Dolayobaspor: Savaş İlhan
Sultanbeylispor-Küçükçekmecespor: Muhammed Enes Özel
Vardar-Ömerli Köyü: Umutcan Bayram

3.Grup
Galata-Merkezefendispor: Burak Kalkandelen
Gazi Mahallesispor-Yeşilpınar: Ahmet Can
GOP Yeniköyspor-Kuruçeşmespor: Hakan Tezcan
Kadırga-Kestanelik: Fatih Çalışkan
Paşabahçe-Kuştepespor: Tugay Kaşıtoğlu

4.Grup
Batı Trakya Türkleri-Esenyurtspor: Fatih Kömel
Çıksalın-Büyükçekmece Belediye: Hakan Tezcan
Çubukluspor-Dikilitaş: Mert Büyükgiray
Zara Ekinlispor-Dudulluspor: Süleyman Özdemir

5.Grup
Alibeyköy Parseller-Mecidiyeköyspor: Batuhan Kapancı
Bağcılar Güneşli-Çayırbaşı: Muhammet Dursun
Beylikdüzü-Yahya Kemal: Taner Çakır
Kaynarca-Osmaniye İstiklalspor: İdriscan Ocakdan

6.Grup
Çamlıcaspor-Şile Yıldızspor: Volkan Bayarslan
Gülsuyu-İstanbul Bafraspor: Uğur Altay
Sultanbeyli Uzunderespor-İstanbulspor Kulübü: Serhad Ürkmez
Şafakspor-İFA: Aykut Sergin
Taksimspor-1877 Alemdağspor: Özer Bektaş

7.Grup
Albayrak-Yıldırımbosna: Murat Altınok
Kurtköy-Yenibosna: Doğan Suphi Turan
Ortaköy-Soğuksu: Mustafa Kürşad Filiz
Rami-Çatalca İhsaniye: Mert Büyükgiray

8.Grup
Avcılar Belediye-Feriköy: Alpaslan Dedeş
Gümüşhane-İstanbul Konyaspor: Mehmet Sencer Hayran
Altıntepsi-Beykozspor 1908: Emre Yüksel
İstanbul Siirtspor-Bağlarbaşı: Kutluhan Taşcı

9.Grup
Ayazağaspor-Anadolu Hisarı: Görkem Özdener
Çeliktepespor-İstanbul Malatya: Miraç Burak Özdöl
Hasköy-Karabekirspor: Selamet Yılmaz
Pazariçi Köprülüspor-Başakşehir Kartal: Abdulkadir Düzgün
Karabekirspor- Başakşehir Kartal: Kubilay Kartal (3 Şubat Cuma)

10.Grup
Alibeyköyspor-Beyoğlu Yeniçarşı: Burak Kalkandelen
Gürpınar-İstanbul Mesudiyespor: Mert Kor
Leventspor-Yeşilköy: Volkan Gündoğdu
Yeniköy-Arnavutköy Belediyespor: Gökalp Kurt

AmatorLig.Net

YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!