DOLAR 8,6580
EURO 10,1795
ALTIN 488,66
BIST 1.419
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Az Bulutlu
İstanbul
29°C
Az Bulutlu
Paz 26°C
Pts 31°C
Sal 27°C
Çar 25°C

Haftanın Hakemleri açıklandı

22.01.2016
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde, 23-24 Ocak 2016 tarihlerinde oynanacak olan maçların Hakemleri, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

1.Grup
Erokspor – Davutpaşaspor: Okan Akın
Merkezefendispor – Dolayobaspor: Fatih Çalışkan
Ramispor – Pazariçi Köprülüspor: Aykut Sergin
Sultanbeylispor – Çeliktepe Ümitspor: Murat Madan

2.Grup
Bakırköyspor – Nişantaşıspor: Fatih Kömel
Çamlıcaspor – Çeliktepespor: Süleyman Özdemir
Çatalca Öznakkaşspor – Çayırbaşıspor: Aydoğan Kaş
Ortaçeşmespor – Esenlerspor: Ertuğrul Kösterelioğlu

3.Grup
Ataşehir Çamolukspor – Ayazağaspor: Mahmut Hasan Küçük
Bostancıspor – Bağcılarspor: Selim Atalay
Kurtköyspor – Küçükçekmece Yeşilova Esnafspor: Mustafa Can Esen
Yücespor – Bağlarbaşıspor: Ozan Bileyci

4.Grup
Albayrakspor – Alibeyköyspor: Fevzi Erdem Akbaş
Kavacıkspor – Kartal Belediyespor: Alican Özışık
Osmaniye İstiklalspor – Beyoğlu Yeniçarşıspor: Serdar Karagöz
Poligon Fethiyespor – Irmakspor: Süleyman Yavaşoğlu
Taksimspor – Gürpınarspor: Sercan Yalçın

5.Grup
Acıbademspor – Damlaspor: Kubilay Kartal
Avcılar Belediye Gençlikspor – Yeşilpınarspor: Emre Yüksel
Kadırgaspor – Gülsuyuspor: Berkay Erdemir
Pendikgücü – Hasköyspor: Ardıl İlgin
Silivri Alibeyspor – Bahçelievler Gümüşhanespor: Abdülkadir Düzgün

6.Grup
Beykozspor 1908 – Şafak 76: Selamet Yılmaz
Çıksalınspor – Kaynarcaspor: Mert Kor
Küçükçekmecespor – Kocasinanspor: İsmail Akbulut
Şafakspor – Batı Trakyaspor: Umutcan Bayram

7.Grup
Esentepe Adıyamanspor – Zeytinburnuspor: Mustafa İspiroğlu
İstinyespor – Çekmeköyspor: Burak Hümmet
Okspor – Dudulluspor: Mustafa Kürşat Filiz

8.Grup
Galataspor – Kağıthanespor: Mert Güzenge
İzzettinspor – Beylikdüzüspor: Tayfun Yurdakul
Ömerli Köyüspor – Yenibosnaspor
Topkapıspor – Zara Ekinlispor: Kemal Küçükuysal
Yeniköyspor – Feriköy: Sezer Yalçın
Yeşilköyspor – Selvispor: Hakan Karaburunoğlu

Not: Açıköğretim Fakültesi Sınavları nedeniyle hafta içi oynanacak olan maçların Hakemleri açıklanmadı.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!