Dolar 18,8181
Euro 20,7350
Altın 1.181,37
BİST 4.713,39
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 8°C
Az Bulutlu
İstanbul
8°C
Az Bulutlu
Cum 7°C
Cts 4°C
Paz 3°C
Pts 3°C

Haftanın Hakemleri açıklandı

A+
A-
05.02.2016

İstanbul Süper Amatör Ligde, 6 ve 7 Şubat 2016 tarihlerinde oynanacak olan maçların Hakemleri, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

1.Grup
Davutpaşaspor – Çeliktepe Ümitspor: Okan Akın
Erokspor – Pazariçi Köprülüspor: Fatih Çalışkan
Gazi Mahallesispor – Dolayobaspor: Bahadır Yılmaz
Ramispor – Çubukluspor: Kubilay Kartal
Sultanbeylispor – Ortaköyspor: Cüneyt Taner

 

2.Grup
Bakırköyspor – Çayırbaşıspor: Burak Hümmet
Çamlıcaspor – Şile Yıldızspor: Ertuğrul Kösterelioğlu
Çatalca Öz Nakkaşspor – İstanbul Kastamonuspor: Gökmen Dağ
Esenlerspor – Nişantaşıspor: Hakan Karaburunoğlu
Ortaçeşmespor – Çeliktepespor: Onur Çakır

 

3.Grup
Ataşehir Çamolukspor – Bağcılarspor: Sercan Yılmaz
Bostancıspor – Öz Alibeyköyspor: Turabi Karadağ
Küçükçekmece Yeşilova Esnafspor – Ayazağaspor: Tolga Odabaşı
Nurtepespor – Bağlarbaşıspor: İlker Yasin Avcı
Yücespor – Vardarspor: Abdülkadir Düzgün

 

4.Grup
Albayrakspor – Irmakspor: Halil İbrahim İleri
Alibeyköyspor – Beyoğlu Yeniçarşıspor: Ozan Bileyci
Kavacıkspor – İstanbulspor Kulübü: Muhammet Enes Özel
Osmaniye İstiklalspor – Gürpınarspor: Recep Buğra Çetin
Poligon Fethiyespor – Kartal Belediyespor: Emrah Yılmaz
Taksimspor – İstanbul Sinopspor: Kemal Küçükuysal

 

5.Grup
Avcılar Belediyespor – Bahçelievler Gümüşhane: Mustafa İspiroğlu
Gülsuyuspor – Hasköyspor: Cem Boratay Ala
Kadırgaspor – Yeşilpınarspor: Mehmet Korkmaz Sel
Pendikgücü – Damlaspor: Müjdat Duman
Silivri Alibeyspor – Soğuksuspor: Mehmet Tolga Tarık

 

6.Grup
Batı Trakyaspor – Şafak 76: Deniz Hasanoğlu
Beykozspor – Kocasinanspor: Çağdaş Altay
Küçükçekmecespor – Küçükköyspor: Murat Yaroğlu
Selimiyespor – Modafenspor: Mahmut Hasan Küçük
Şafakspor – Kaynarcaspor: Mustafa Can Esen

 

7.Grup
Çekmeköyspor – Zeytinburnuspor: Selamet Yılmaz
Esentepe Adıyamanspor – Mecidiyeköyspor: Sezer Polat
Güneşlispor – Dudulluspor: Sezer Yalçın
İstinyespor – Alibeyköy Parsellerspor: İsa Koçman
Selimpaşaspor – Kestanelikspor: Berkay Erdemir

 

8.Grup
Beylikdüzüspor – Topkapıspor: Yener İnci
Feriköyspor – Yeşilköyspor: Oğuzhan Uğurlu
Kağıthanespor – Ömerli Köyüspor: İsmail Akbulut
Selvispor – İzzettinspor: Serhat Ateş
Yenibosnaspor – Yeniköyspor: Abdullah Buğra Taşkınsoy
Zara Ekinlispor – Galataspor: Tolga Akbaba

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!