DOLAR 8,6580
EURO 10,1795
ALTIN 488,66
BIST 1.419
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Az Bulutlu
İstanbul
29°C
Az Bulutlu
Paz 26°C
Pts 31°C
Sal 27°C
Çar 25°C

Haftanın Hakemleri açıklandı

20.11.2015
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 21 ve 22 Kasım tarihlerinde oynanacak olan maçların Hakemleri İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

Haftanın en zor maçlarından ve sonucu merakla beklenen Küçükköyspor-Beykoz müsabakasını Serdar Akkoçoğlu’nun yöneteceği açıklanırken, Soğuksu-Avcılar Belediyespor maçında ise Süleyman Saim Yavaşoğlu düdük çalacak.

1.Grup
Çubukluspor – Erokspor:
Burak Kalkandelen
Dolayobaspor – Sultanbeylispor: Can Cengiz
Güngörenspor – Ramispor: Atakan Kozik
Merkezefendispor – Gazi Mahallesispor: Serhat Ateş
Ortaköyspor – Davutpaşaspor: Aykut Sergin
Pazariçi Köprülüspor – Çeliktepe Ümitspor: Yiğithan Uçar

2.Grup
Altınovaspor – Çamlıcaspor: Emre Yüksel
Çayırbaşıspor – Esenlerspor: Ozan Yalçın
Çeliktepespor – Nişantaşı FK: İbrahim Halil İleri
İstanbul Kastamonuspor – Bakırköyspor: Oktay Koçak
Öz Trabzonlularspor – Çatalca Öznakkaş: Kadir Cengiz
Şile Yıldızspor – Ortaçeşmespor: Müjdat Duman

3.Grup
Altıntepsi MAKEL – Bostancıspor: Deniz Hasanoğlu
Bağcılarspor – K. Yeşlilova Esnafspor: Gökmen Dağ
Bağlarbaşıspor – Kurtköyspor: Recep Buğra Çetin
Esenyurt İncirtepe – Ayazağaspor: Sezer Polat
Öz Alibeyköyspor – Ataşehir Çamolukspor: Cihan Ataş
Vardarspor – Nurtepespor: Özer Bektaş

4.Grup
Gürpınarspor – Alibeyköyspor: Direnç Tonusluoğlu
Irmakspor – Beyoğlu Yeniçarşıspor:  Ardıl İlgin
İstanbul Bayburtspor – Taksimspor: Mehmet Can Özkan
İstanbul Sinopspor – Osmaniye İstiklalspor: Bahadır Yılmaz
İstanbulspor Kulübü – Poligon Fethiyespor: İsmail Akbulut
Kartal Belediyespor – Albayrakspor: Süleyman Özdemir

5.Grup
Bahçelievler Gümüşhanespor – Kadırgaspor: Tolga Akbaba
Damlaspor – Gülsuyuspor: Fahri Var
Karabekirspor – Pendikgücü: Mehmet Korkmazsal
Kuştepespor – Acıbademspor: Mustafa Salih Erol
Soğuksuspor – Avcılar Belediyespor: Süleyman Saim Yavaşoğlu
Yeşilpınarspor – Hasköyspor: Veysel Karatapan

6.Grup
Kaynarcaspor – Şafak 76:
Batuhan Bayar
Kocamustafapaşaspor – Şafakspor: Vedat Demir
Kocasinanspor – Batı Trakyaspor: Gökalp Kurt
Küçükköyspor – Beykozspor 1908: Serdar Akkoçoğlu
Modafen – Çıksalınspor: İsmail Şen

7.Grup
Alibeyköy Parseller – Zeytinburnuspor:
Sinan Ertingü
Dudulluspor – Esentepe Adıyamanspor: Oğuzhan Çakır
Kartal Bulvarspor – Selimpaşaspor: Sercan Yılmaz
Kestanelikspor – İstinyespor: Erhan Sargın
Mecidiyeköyspor – Çekmeköyspor: Sertaç Şaroğlu
Okspor – Güneşlispor: Serkan Karaca

8.Grup
Beylikdüzüspor – Ömerli Köyüspor:
Çağrı Kaya
İzzettinspor – Topkapıspor: Tolga Mustafa Kanarya
Kağıthanespor – Feriköyspor: Hakan Karaburunoğlu
Selvispor – Galata: Rauf Tacettin Holdur
Yeşilköyspor – Yenibosnaspor: Ali Can Özışık
Zara Ekinlispor – Yeniköyspor: Berkay Erdemir

Kaynak: İstanbul İl Hakem Kurulu Resmi Sitesi

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!