Dolar 18,5799
Euro 18,5510
Altın 1.027,19
BİST 3.458,03
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Az Bulutlu
İstanbul
20°C
Az Bulutlu
Per 20°C
Cum 20°C
Cts 21°C
Paz 21°C

Hazırlık maçları programı

A+
A-
21.08.2019

Yeni sezona hazırlanan İstanbul takımlarının hazırlık maçlarının listesi haberin devamındadır.

04 Ağustos 2019 Pazar
18.00 Ayazağaspor 0-3 Okmeydanı Fetih (Ayazağa Atatürk)

06 Ağustos 2019 Salı
17.00 Bakırköyspor 4-1 Okmeydanı Fetih (Bakırköy Belediye)

07 Ağustos 2017 Çarşamba
17.30 Feriköy 2-0 Okmeydanı Fetih (Feriköy)

09 Ağustos 2019 Cuma
15.00 İstanbul Sinop 1-3 Avcılarspor (K.Çekmece Kemal Aktaş)
18.00 Beşyüzevler 3-0 Eyüpspor U19 (İBB Bayrampaşa)

10 Ağustos 2019 Cumartesi
10.30 Kavacıkspor 2-2 Okmeydanı Fetih (Kavacık 15 Temmuz Şehitleri)
16.00 Gazi Mahallesispor 2-2 Kartaltepespor (Gazi Mahallesi)

15 Ağustos 2019 Perşembe
17.30 Kavacıkspor 0-2 Beşyüzevler (Kavacık 15 Temmuz)
18.00 K. Çekmece Yeşilova Esnaf 3-1 Bayrampaşa Teknik (K. Çekmece Kemal Aktaş)

16 Ağustos 2019 Cuma
17.00 Halide Edip Adıvar 1-1 Ortaköyspor (Şişli Belediyesi Yusuf Tunaoğlu)

17 Ağustos 2019 Cumartesi
15.30 Esenyurt Acarspor 4-4 Sultanmuratspor (Esenyurt Belediye)
16.00 İstanbul Bulancakspor 3-0 HAVATAŞ (İSTOÇ)
16.00 İstanbul Sinop 5-0 Kartaltepespor (K.Çekmece Kemal Aktaş)
16.30 Sancaktepe Belediyespor U19-Atlasspor (Sarıgazi)
17.00 Beşyüzevlerspor 0-1 Vefa (İBB Bayrampaşa)
17.00 Çamlıcaspor 0-1 İstanbul Kemah (Selimiye-Yemen Ekşioğlu Turnuvası)
17.00 Ayazağaspor 4-2 Muradiye Gençlerbirliği (Ayazağa Atatürk)
18.00 Osmaniye İstiklalspor 3-0 Şehzadebaşıspor (Bakırköy Belediye)
19.00 Selimiyespor 2-1 Tunusbağıspor (Selimiye-Yemen Ekşioğlu Turnuvası)

18 Ağustos 2019 Pazar
10.00 İstanbul Kastamonuspor 0-1 Aksarayspor (Fatih Mimarsinan)
16.00 Sultanmuratspor 2-4 Bayrampaşa Teknikspor (K.Çekmece Kemal Aktaş)
16.00 Öz Karacaahmet-Valide Tayfunspor (Selimiye-Yemen Ekşioğlu Turnuvası)
17.00 Çıksalınspor 0-0 Okmeydanı Fetih (Beyoğlu)
17.00 Halilrıfatpaşa 0-3 Ayazağaspor (Şişli Belediyesi Yusuf Tunaoğlu)
17.00 Büyükçekmece Belediyespor 1-3 İstanbul Sinopspor (B. Çekmece)
18.00 Bağcılar Güneşlispor 1-2 İkitellispor (Bağcılar Belediye Mahmutbey)
18.00 Kanaryaspor 0-2 Gazi Mahallesispor (Kanarya)
18.00 Kuştepespor 3-3 Cankurtaran (Nurtepe)
18.00 Selamsız-Bağlarbaşıspor (Selimiye-Yemen Ekşioğlu Turnuvası)
19.30 Zeytinburnu Yıldız 3-6 Davutpaşaspor (Z. Burnu Hasan Doğan)

20 Ağustos 2019 Salı
17.00 Ortaköyspor 0-1 Beşyüzevlerspor (Beşiktaş Belediyesi İsmet İnönü)

21 Ağustos 2019 Çarşamba
20.30 İFA 2-1 Bağcılar Güneşlispor (İFA)

22 Ağustos 2019 Perşembe
18.00 Nişantaşıspor-Batı Trakya (Şişli Belediyesi Yusuf Tunaoğlu)
19.00 Ayazağaspor 2-2 Kağıthanespor (Ayazağa Atatürk)

23 Ağustos 2019 Cuma
19.00 Kartaltepespor-Bayrampaşa Teknikspor (B. Paşa Belediye-Kocatepe)

24 Ağustos 2019 Cumartesi
10:00 İstanbul Kayaşehir-Merkez Kayaşehir (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
16.00 İkitellispor-Z.Burnu Damlaspor (Halkalı Etap)
16.00 Vefa-Atlasspor (Fatih Mimarsinan)
17.00 Okmeydanı Fetih-Çapa (Okmeydanı Ahmet Turan)
17.00 Kanaryaspor-Çıksalınspor (Kanarya)
17.00 Yeniköy-Cankurtaran (Çayırbaşı)
17.00 İFA-İstanbul Bulancak (İFA)
17.00 Nişantaşıspor-Gazi Mahallesi (Şişli Belediyesi Yusuf Tunaoğlu)
17.00 HAVATAŞ-Beşyüzevler (Albayrak Çim)
17.00 Alibeyköyspor-İstanbul Bayburt (Alibeyköy)
17.00 Kocamustafapaşa-Davutpaşa (Namık Sevik)
18.00 Bakırköyspor-Osmaniye İstiklalspor (Bakırköy Belediye)
18.00 Sultanmuratspor-Fatih Mimarsinan (K.Çekmece Kemal Aktaş)
18.00 Kağıthanespor-Şirintepespor (Nurtepe veya Yahya Kemal)
18.00 Yeşil Esenyurt-Kuştepespor (Esenyurt Belediye Turgut Özal)

25 Ağustos 2019 Pazar
18.00 Eyüp Şafakspor-Kumburgaz (Rami)
18.00 Bağcılar Güneşlispor-Şehzadebaşıspor (Bağcılar Belediye Mahmutbey)
18.00 Sultanmuratspor-İstanbul Siirt Yavuz Selim İÖO (Halkalı Etap)
20.00 1453 Trabzon-İkitellispor (Bağcılar Belediye Mahmutbey)

31 Ağustos 2019 Cumartesi
18.00 İFA-Çapaspor (İFA)
18.00 Kuştepespor-Yeniköy (Nurtepe)

01 Eylül 2019 Pazar
10.00 Nişantaşıspor-Kanarya (Şişli Belediyesi Yusuf Tunaoğlu)
17.00 Kavacıkspor-İstanbul Bulancakspor (Kavacık 15 Temmuz Şehitleri)
18.00 Bağcılar Güneşlispor-Yücespor (Bağcılar Belediye Mahmutbey)
18.00 Bakırköyspor-İstanbul Ünyespor (Bakırköy Belediye)

05 Eylül 2019 Perşembe
18.00 İFA-Yeniköyspor (İFA)

07 Eylül 2019 Cumartesi
18.00 Bakırköyspor-Tunaspor (Bakırköy Belediye)
18.00 Bağcılar Güneşlispor-Kanaryaspor (Bağcılar Belediye Mahmutbey)
18.00 İFA-Kuştepespor (İFA)

08 Eylül 2019 Pazar
18.00 Bağcılar Güneşlispor-İstanbul Siirt Yavuz Selim İÖO (Bağcılar Belediye Mahmutbey)
18.00 Bakırköyspor-Batı Trakya Türklerispor (Bakırköy Belediye)

14 Eylül 2019 Cumartesi
10.00 Nişantaşıspor-Bayrampaşa Teknik (Şişli Belediyesi Yusuf Tunaoğlu)
18.00 Bakırköyspor-Beykoz Çavuşbaşıspor (Bakırköy Belediye)

15 Eylül 2019 Pazar
18.00 Bakırköyspor-Nişantaşıspor (Bakırköy Belediye)
18.00 Yeni Ufukspor-Bayrampaşa Teknik (K. Çekmece Kemal Aktaş)

Not: Liste, yeni maç programları geldikçe sürekli olarak güncellenecek.

Ali Kemal Demir


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!