Dolar 18,5793
Euro 18,1144
Altın 1.014,01
BİST 3.567,60
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Hafif Yağmurlu
İstanbul
21°C
Hafif Yağmurlu
Cts 22°C
Paz 23°C
Pts 21°C
Sal 21°C

İkinci yarının ilk hafta Hakemleri

A+
A-
16.11.2018

İstanbul Süper Amatör Ligde, 2018-2019 futbol sezonunda ikinci yarının ilk hafta maçlarını hafta yönetecek Hakem ve Yardımcı Hakemler, İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

Hakemler şu isimlerden oluştu:

1.Grup
14.00
Paşabahçe Ortaköy (Paşabahçe) Onur Özütoprak
14.30 Büyükçekmece Belediye Tunaspor (B.Çekmece) Volkan Gündoğdu
14.30 Beylikdüzü Maltepe Yıldız (K. Hasan Doğan) Ertuğrul Yolcu
14.30 Ataşehir Çamoluk Çakmakspor (Başıbüyük) Serkan Hanoğlu
14.30 Ayazağaspor ÇB Alemdağ (Ayazağa Atatürk) Çağrı Kaya
14.30 Bulvar Çeliktepe (Kubilay Köse) Mehmet Mücahit Yavuzer


2.Grup
12.00
Gümüşsuyu Araphanspor (Paşabahçe) Şerif Şahin
14.30 Yahya Kemal Muratbey (Yahya Kemal) Veysel Karatapan
14.30 Yenibosna Batı Trakya (Bahçelievler İÖİ) Orkun Aktaş
14.30 Kestanelik Beyoğlu Yeniçarşı (İzzettin) Kadir Akpınar
14.30 Dikilitaş İstanbul Siirtspor (İsmet İnönü) Seyfettin Alper Yılmaz
14.30 Nişantaşı Altıntepsi (Yusuf Tunaoğlu) Göksel Götürk

3.Grup
12.30
İstanbul Sahil Kağıthane (Kubilay Köse) Çağdaş Altay
14.00 Yeniköy Ramispor (Çayırbaşı) Tolga Akbaba
14.30 Sütlüce Mahmutbey (Beyoğlu) Cemal Bingül
14.30 İstanbul Siirtgücü Gazi Mahallesi (Esenyurt Bld.) Erdoğan Özkaya
14.30 İstanbul Güngören Üsküdar Anadolu (Yahya Baş) M. Sırrı Abanoz
14.30 Pazariçi Köprülü Kuştepe (Yıldıztabya) Taner Çakır


4.Grup
14.30
Hasköy Beykoz 1908 (Beyoğlu) İlker Kara
14.30 Irmakspor Küçükçekmece İY (Merkezefendi) Burak Taşkınsoy
14.30 Bağlarbaşı Kaynarca (Yenisahra) M. Metin Kankaş
14.30 Sultanbeylispor Feriköy (Sultanbeyli Bld.) Onur Çakır
14.30 Atlas SK İstanbul Bafraspor (Asım Kara) M. Mete Dirice
16.00 İstanbul Bulancak Cevizli Anadolu (Mahmutbey) Muhammet Dursun

5.Grup
12.00
 Soğuksu Albayrak (Paşabahçe) Aytaç Geçgel
14.30 Davutpaşa Karabekir (Namık Sevik) Berkay Hayır
14.30 Dolayoba Reşitpaşa (Dolayoba) Sercan İçöz
14.30 İFA Merkezefendi (İFA) Furkan Çelik
14.30 Levent Avcılar (İsmet İnönü) Mehmet Ali Aydemir
14.30 Arnavutköy Belediye Başakşehir (Bolluca) Fatih Okhan


6.Grup
12.30
Mecidiyeköy Okspor (Yahya Kemal) Recep Buğra Çetin
14.00 Küçükköy İstanbul Kayaşehir (Küçükköy Ramazan Süt) Burak Kaplan
14.00 İstanbul Mesudiye Çantaköy (Paşabahçe) M. Lütfü Çini
14.30 İstanbul Sinop Denizköşkler (İFA) Habip Tiryaki
16.00 Yıldırımbosna Şirintepe (Bayrampaşa Bld.) Atakan Kozik

7.Grup
12.30
Piyalepaşa Bakırköy (Sütlüce) Emre Malok
13.00 Türk Telekom Kavacık (K. Metin Oktay) Serhat Tan
14.30 Şafakspor Dudullu (Rami) Hakan Tezcan
16.00 Kurtköy 1453 Fatih Gençlik (Çamlık) Hamit Gökay Oktav

8.Grup
12.30
Çıksalın Çamlıca (Beyoğlu) Serhad Ürkmez
13.30 Osmaniye İstiklal Kanarya (Bakırköy 1 Nolu) Murat Yaroğlu
14.30 İstanbul Ağrıspor Sekbanlarspor (Kaynarca) M. Hasan Küçük
14.30 İstinyespor Tuzla Şifa (Çayırbaşı) Oğuzhan Gökçen
16:00 Kocasinan Yıldıztabya (İBB Şenlikköy) Kadir Cengiz


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!