Dolar 17,9331
Euro 18,4099
Altın 1.039,38
BİST 2.864,25
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Açık
İstanbul
30°C
Açık
Paz 26°C
Pts 29°C
Sal 29°C
Çar 30°C

İstanbul 1. Amatör Lig 10 Kasım Cumartesi Skorları

A+
A-
10.11.2018

İstanbul 1. Amatör Lig 7. Hafta 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup maçları ile başlıyor.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81 numaralı telefona WhatSapp ya da SMS ile mesaj atabilirsiniz.

2. Grup
14:30 Akalan 1-0 Esenyurt (Çatalca)
14:30 Çatalca Çiftlikköy 1-4 B.Ç.Mimarsinan (Karacaköy)
14:30 Gazitepe 0-1 Çatalca Öznakkaş (Silivri Ortaköy)
14:30 Taşoluk 5-0 Subaşı (Taşoluk)

4. Grup
10:00 Rumeli İdmanyurdu 2-2 Şirinevler (İSTOÇ)
10:45 Çankırı Maruf 1-4 Kuruçeşme (Bayrampaşa Belediye)
12:30 İstanbul Trabzon 3-1 Küçük Ayasofya (İFA)
12:30 Seyrantepe Yeşilce 0-4 Rumeli Kavağı (Kağıthane Yahya Kemal)





6. Grup
10:00 Muratapaşa 0-2 Söğütlüçeşme (İBB Bayrampaşa)
12:30 Ihlamurdere 1-3 Gültepe (Beşiktaş İsmet İnönü Tesisleri)
12:30 İstanbulspor Kulübü 2-5 Alibeyköy Parseller (Namık Sevik)
14:30 Okmeydanı Fetih 4-1 Damlaspor (Okmeydanı Fetih)
15:00 Ulutepe 0-2 Esenyurt Acar (Kağıthane Mehmet Akif Ersoy)

8. Grup
10:45 Halilrıfatpaşa 1-2 İstanbul Bayburt (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
10:45 Sarıyer FSM 2-0 Zeytinburnu Yıldız (Beşiktaş İsmet İnönü Tesisleri)
10:45 İkitelli 1-3 Merter (İFA)
15:00 Topkapı 0-2 Sakarya İMÇ (Fatih Mimarsinan)

10. Grup
10:45 Haliç 5-1 Yeni Levent Konaklar (Namık Sevik)
12:00 Çayırgücü 2-2 Tophane Tayfun (Küçükköy)
14:30 Abidei Hürriyet 1-1 Telsiz (Kağıthane Nurtepe)
14:30 Başakşehir İkitelli 5-1 Bağcılar İSTOÇ (Başakşehir Şehit Erdem Özçelik)





12. Grup
12:30 Merkez Kayaşehir 2-2 Avcılar Cihangir (Başakşehir Şehit Erdem Özçelik)
14:30 Pınarspor 0-2 Altınova (Çayırbaşı)
16:30 Çapa 5-1 Mecidiyeköy Tayfun (Namık Sevik)
18:00 Bağcılar Güneşli 2-2 K.Ç.Yeşilova Esnaf (İSTOÇ)

14. Grup
14:00 Ortadağspor 6-1 Taşdelen (Sarıgazi)
15:00 Kartal Yunus 0-2 Esenkent (Kartal Yunus)
15:00 Pendik Esenyalı 1-7 TED İstanbul Koleji (Pendik Çamlık)
16:00 Tunusbağı 2-1 Tuzla Mimarsinan (Selimiye)

16. Grup
12:30 Pendik Kaynarca 1-1 Yeldeğirmeni (Kaynarca)
14:00 Valide Tayfun 1-0 Şile (Selimiye)
15:00 Yamanspor 1-3 Kartal Çavuşoğlu (Ümraniye Suni Çim)
16:00 Sancaktepe 3-0 Ataşehirgücü (Sarıgazi)

18. Grup
13:00 Kemahspor 6-0 Aydınlı (Ümraniye Suni Çim)
14:00 İstanbul Site 0-2 Adalar (İstanbul Site)
15:30 Pendik 571 Velibaba Şahingücü 2-3 Gülsuyu (Dolayoba)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!