DOLAR 8,4705
EURO 10,2921
ALTIN 502,04
BIST 1.441
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 27°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
27°C
Parçalı Bulutlu
Paz 23°C
Pts 25°C
Sal 28°C
Çar 24°C

İstanbul 1. Amatör Lig 11 Kasım Pazar Sonuçları

11.11.2018
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Lig 7.Hafta 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17. Grup maçları ile başlıyor.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81 numaralı telefona WhatSapp ya da SMS ile mesaj atabilirsiniz.

1. Grup
12:30 Yeşil Esenyurt 3-1 Kumburgaz (Esenyurt)
12:30 Bolluca 4-1 Kavaklı Köyü (Bolluca)
14:00 GOP Yeniköy 2-1 Gürpınar (Terkos)
14:30 Güzelce 1-2 İzzettin (Güzelce)

3. Grup
10:00 Fatih Hilal 1-2 Esenler (Fatih Mimarsinan)
10:45 Topçular 1-2 Muradiye (Beyoğlu)
14:30 Doğa Hospital Yeşilkent 1-1 Eroğlu (Avcılar Atatürk)
14:30 KK Bekir Mevlana 1-0 Emirgan (Küçükköy)
15:00 İstanbul Gümüşhane 1-2 Küçükçekmece (Yahya Kemal)



5. Grup
12:30 Gelişimspor 1-1 Gültepe Özgençlik (Beyoğlu)
14:30 Karadolapspor 4-0 Çayırbaşı (Karadolap)
14:30 Şişli Yayla 3-0 Ceylanspor (Feriköy)
14:30 Yedikule 7-0 Kumkapı Sarıçubuk (Namık Sevik)
16:30 Akatlar 1-2 Bahçelievler Soğanlı (İsmet İnönü)

7. Grup
10:45 Aksaray 0-1 Bahçelievler Gümüşhane (Namık Sevik)
12:30 Hürriyetgücü 2-5 Cevat Köprübaşı (Nurtepe)
12:30 Bayrampaşa Teknik 1-0 1863 Boğaziçi (Bayrampaşa Belediye)
18:00 İstanbul Esenler Tokat 5-1 Sultangazi Sultançiftliği (İBB Esenler)

9. Grup
12:30 Ferahevler 3-1 Esenler Kentyıldız (Çayırbaşı)
12:30 Çeliktepe Ümit 1-2 Bayrampaşa Demir (Yahya Kemal)
15:00 Sefaköy 5-2 İzzetpaşa (Sefaköy Kartal)
16:00 İstanbul Kastamonu 2-2 Tepebağ Kültür (Fatih Mimarsinan)



11. Grup
12:30 Yenigayret 8-2 Güngörenspor (Namık Sevik)
12:30 Eyüp Çırçır İmar 0-1 Boğaziçi (Yıldıztabya)
14:30 Zeytinburnu 1957 0-7 Esenyurt Ünye (ZB Hasan Doğan)
14:30 Başakşehir Kartal 2-2 HAVATAŞ (Başakşehir Şehit Erdem Özçelik)

13. Grup
14:30 Güneşli 0-0 Nişanca Gençlik (Mahmutbey)
14:30 Kilyos 0-1 Şehzadebaşı (Kilyos)
16:30 Vardar 0-2 Sefaköy Kartal (Namık Sevik)
18:00 GOP Barbaros 0-2 Mimarsinan (İBB Bayrampaşa)

15. Grup
12:30 Heybeliada 0-0 Bostancı (Maltepe Başıbüyük)
15:00 Denizcilik İşletmeleri 1-5 Pendik Kavakpınar (Kavacık)
15:00 Selimiye 3-2 Gülensu (Selimiye)
15:30 Kartal Elçi 2-5 Orhanlı (Kartal Yunus)

17. Grup
12:30 Koşuyolu 0-2 Öz Karacaahmet (Yeni Sahra)
14:30 Batı Ataşehir 2-6 Ortaçeşme (Dudullu)
15:00 Beykoz Çavuşbaşı 4-2 Onayspor (Çavuşbaşı)
15:00 Örnekspor 0-2 Marmara Karayolları (Gülsuyu Asım Kara)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!