Dolar 32,2020
Euro 35,0069
Altın 2.504,53
BİST 10.643,58
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Az Bulutlu
İstanbul
22°C
Az Bulutlu
Pts 22°C
Sal 25°C
Çar 22°C
Per 23°C

İstanbul 1. Amatör Lig 13 Ocak Pazar Sonuçları

A+
A-
13.01.2019

İstanbul 1. Amatör Ligde Pazar günü mesaisi 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17. Grup maçları ile son bulacak.

Maç skorlarına destek vermek için 0530 038 19 81‘e SMS veya WhatsApp ile bilgi verebilirsiniz.

1. Grup
14.00 Güzelce 1-2 Kumburgaz (Güzelce)
14.30 Yeşil Esenyurt 3-0 Kavaklı Köyü (Esenyurt Bld.)(Hükmen)
14.30 İzzettin 2-2 GOP Yeniköy (İzzettin)

 

3. Grup
10.45 Fatih Hilal 3-4 Ereğlu (Mimarsinan)
12.30 Doğa Hospital Yeşilkent 3-4 Muradiye Gençlerbirliği (Avcılar Atatürk)
13.30 Topçular 1-2 Emirgan (Mehmet Akif Ersoy)
14.30 Kazım Karabekir Mevlana 0-3 Küçükçekmece (Küçükköy)
14.30 Esenler 0-3 İstanbul Gümüşhane (Esenler İBB)





5. Grup

13.00 Şişli Yayla 2-1 Çayırbaşı (Feriköy)
14.30 Karadolap 3-0 Gültepe Özgençlik (Karadolap)
14.30 Ceylan 2-2 Akatlar (Göktürk)
16.30 Yedikule 2-0 Bahçelievler Soğanlı (Namık Sevik)
16.30 Gelişim 3-0 Kumkapı Sarıçubuk (Beyoğlu)

7. Grup
12.30 İstanbul Esenler Tokat 7-0 Hürriyetgücü (Esenler İBB)
14.30 Sultançiftliği 1-2 Aksaray (Cebeci)
14.30 1863 Boğaziçi 2-3 Bahçelievler Gümüşhane (Çayırbaşı)
16.00 Cevat Köprübaşı 1-5 Bayrampaşa Teknik (Kemerburgaz Şehit Osman Yumuk)

9. Grup
12.30 İstanbul Kastamonu 1-1 İzzetpaşa (Mimarsinan)
12.30 Ferahevler 4-1 Tepebağ Kültür (Çayırbaşı)
14.30 Sefaköy 1-1 Yeşildirek (Sefaköy Kartal)
14.30 Çeliktepe Ümit 4-0 Esenler Kentyıldız (Yahya Kemal)





11. Grup

10.45 Yenigayret 4-3 Havataş (Namık Sevik)
14.30 Başakşehir Kartal 1-4 Boğaziçi (Başakşehir Şehit Erdem Özçelik)
14.30 Eyüp Çırçır İmar 1-3 Balat (Nurtepe)
16.30 Zeytinburnu 1957 1-3 Güngören (ZB.Hasan Doğan)

13. Grup
09.00 Vardar 3-6 Mimarsinan (Namık Sevik)
13.30 Güneşli 1-2 Sağmalcılar (Mahmutbey)
14.30 Kilyos 0-1 Sefaköy Kartal (Kilyos)

 

15. Grup
12.30 Heybeliada 2-3 Gülensu (Başıbüyük)
14.00 Kartal Elçi 2-4 Pendik Kavakpınar (Kartal Yunus)
14.00 Selimiye 2-1 Orhanlı (Selimiye)
15.00 Denizcilik İşletmeleri 2-5 Taçspor (Kavacık 15 Temmuz)

 

17. Grup
12.00 Öz Karacaahmet 2-2 Örnek (Selimiye)
14.30 Koşuyolu 0-11 Çavuşbaşı (Yenisahra)
14.30 Onay 3-1 Batı Ataşehir (Tuzla Bld. Orhanlı)
14.30 Ortaçeşme 2-0 Marmara Karayolları (Ortaçeşme)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!