DOLAR 8,3160
EURO 10,0086
ALTIN 477,78
BIST 1.420
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
23°C
Parçalı Bulutlu
Per 22°C
Cum 25°C
Cts 24°C
Paz 21°C

1. Amatör Lig 24 Kasım Cumartesi Sonuçları

24.11.2018
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Lig 9. Hafta 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16. ve 18. Grup maçları ile başlıyor.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 790 17 35 numaralı telefona WhatSapp yada SMS ile mesaj atabilirsiniz.


2. Grup
11:00 Taşoluk 1-0 Çatalca Öznakkaş (Taşoluk)
13:30 Akalan 3-1 Çatalca Çiftlikköy (İzzettin)
15:00 Gazitepe 0-1 Esenyurt (Silivri Ortaköy)
15:30 Subaşı 3-3 Hadımköy (İzzettin)

4. Grup
10:45 İstanbul Trabzon 2-1 Şirinevler (İFA)
10:45 Çankırı Maruf 4-0 Seyrantepe Yeşilce (Bayrampaşa Belediye)
16:00 Rumeli İdmanyurdu 0-3 Kuruçeşme (Bağcılar/Mahmutbey)
16:30 Küçük Ayasofya 1-0 Taksim (Namık Sevik)



Güncel skorları görmek için TIKLAYINIZ
6. Grup
12:30 İstanbulspor Kulübü 1-1 Okmeydanı Fetih (Namık Sevik)
12:30 Söğütlüçeşme 1-1 Gültepe (İFA)
12:30 Ulutepe 0-5 Alibeyköy Parseller (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
14:30 İhlamurdere 1-2 Damlaspor (Beşiktaş İsmet İnönü Tesisleri)
16:00 Muratpaşa 0-7 Esenyurt Acar (İBB Bayrampaşa)

8. Grup
10:45 Topkapı 0-2 Merter (Fatih Mimarsinan)
14:30 Halilrıfatpaşa 6-3 İkitelli (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
16:30 Sarıyer FSM 1-3 İstanbul Bayburt (Beşiktaş İsmet İnönü Tesisleri)
18:00 Trabzon 1453 3-2 Sakarya İMÇ (Bağcılar/Mahmutbey)

10. Grup
12:30 Başakşehir İkitelli 3-1 Yeni Levent Konaklar (Başakşehir Şehit Erdem Özçelik)
14:30 Yücespor 0-1 Bağcılar İstoç (Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha)
14:30 Çayırgücü 6-0 Telsiz (Küçükköy)
15:00 Abidei Hürriyet 0-6 Haliç (Kağıthane Nurtepe)


Güncel skorları görmek için TIKLAYINIZ
12. Grup
10:00 Bağcılar Güneşli 1-0 Avcılar Cihangir (Bağcılar/Mahmutbey)
14:30 Çapa 2-2 Altınova (Namık Sevik)
14:30 Pınarspor 1-4 Merkez Kayaşehir (Çayırbaşı)
16:30 Terazidere 1-1 K.Ç.Yeşilova Esnaf (Bayrampaşa Belediye)

14. Grup
14:30 Kartal Yunus 2-0 Tuzla Mimarsinan (Kartal Yunus)
15:00 Çubuklu 3-2 Esenkent (Kavacık)
15:00 Pendik Esenyalı 1-3 Tunusbağı (Pendik Çamlık)
16:00 Ortadağ 3-7 TED İstanbul Koleji (Sarıgazi)

16. Grup
12:00 Pendik Kaynarca 2-1 Şile (Kaynarca)
12:30 Kanlıca 4-0 Ataşehirgücü (Paşabahçe)
14:00 Sancaktepe 6-0 Kartal Çavuşoğlu (Sarıgazi)
16:00 Valide Tayfun 3-2 Yamanspor (Selimiye)

18. Grup
14:00 Pendik 571 Velibaba Şahingücü 1-0 Adalar (Dolayoba)
14:30 İstanbul Site 3-3 Aydınlı (İstanbul Site)
14:30 Beykoz Elmalı 2-3 Kemahspor (Ortaçeşme)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!