DOLAR 8,0909
EURO 9,5609
ALTIN 494,77
BIST 1.157
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Sisli
İstanbul
21°C
Sisli
Sal 23°C
Çar 22°C
Per 19°C
Cum 19°C

İstanbul 1. Amatör Lig 28 Ekim Pazar Sonuçları

İstanbul 1. Amatör Lig 28 Ekim Pazar Sonuçları
28.10.2018
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Lig 4. Hafta 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15. ve 17. Grup maçları ile başlıyor.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81 numaralı telefona WhatSapp ya da SMS ile mesaj atabilirsiniz.

1. Grup
14:30 Çakılköy 1-4 GOP.Yeniköy (Çatalca)
14:30 Bolluca 2-0 Gürpınar (Bolluca)
14:30 Güzelce 1-4 Kavaklı Köyü (Güzelce)
14:30 İzzettin 0-1 Kumburgaz (İzzettin)


3. Grup

10:45 Fatih Hilal 0-3 Muradiye (Fatih Mimarsinan)
12:00 Doğa Hospital Yeşilkent 2-1 Emirgan (Kavaklı Hasan Doğan Stadı)
14:30 K.K.Bekir Mevlana 0-2 İstanbul Gümüşhane (Albayrak Suni Çim)
14:30 Esenler 2-0 Eroğlu (İBB Esenler Stadı)
14:30 Topçular 0-5 Küçükçekmece (Kemerburgaz)



5. Grup
10:00 Yedikule 2-4 Akatlar (Namık Sevik)
12:30 Gelişimspor 1-3 Bahçelievler Soğanlı (Beyoğlu)
14:30 Karadolap 2-0 Kumkapı Sarıçubuk (Eyüp Karadolap)
14:30 Şişli Yayla 2-0 Gültepe Özgençlik (Feriköy)
14:30 Ceylanspor 2-3 Çayırbaşı (Küçükköy)


7. Grup

12:00 Bahçelievler Gümüşhane 1-4 1863 Boğaziçi (İBB Şenlikköy)
14:00 Aksaray 3-1 Sultangazi Sultançiftliği (Namık Sevik)
14:30 Bayrampaşa Teknik 5-1 Cevat Köprübaşı (Bayrampaşa Belediye STadı)
15:00 Hürriyetgücü 0-6 İstanbul Esenler Tokat (Zara Ekinli)


9. Grup

12:30 Bayrampaşa Demir 3-3 Esenler Kentyıldız (Bayrampaşa Belediye Stadı)
12:30 Ferahevler 4-0 İzzetpaşa (Çayırbaşı)
15:00 Çeliktepe Ümit 2-2 Tepebağ Kültür (Kağıthane Yahya Kemal)
17:30 İstanbul Kastamonu 0-0 Yeşildirek (İBB Şenlikköy Stadı)




11. Grup
12:00 Yenigayret 1-2 Boğaziçi (Namık Sevik)
12:30 Esenyurt Ünye 5-0 Güngörenspor (Esenyurt Belediye Stadı)
14:30 Zeytinburnu 1957 0-3 Havataş (Z.Burnu Hasan Doğan)
14:30 Başakşehir Kartal 4-3 Balatspor (Başakşehir Şehit Erdem Özçelik)


13. Grup

09:00 Vardar 3-0 Nişanca Gençlik (Fatih Mimarsinan)
12:00 GOP.Barbaros 0-8 Sağmalcılar (İBB Bayrampaşa Stadı)
14:00 Şehzadebaşı 0-0 Sefaköy Kartal (Gazi Mahallesi)
14:30 Kilyos 5-2 Mimarsinan (Kilyos)


15. Grup

11:00 Kartal Elçi 2-2 Taçspor (Kartal Yunus)
14:00 Heybeliada 5-2 Orhanlı (Gülsuyu Asım Kara)
14:00 Selimiye 1-1 Pendik Kavakpınar (Selimiye)
14:00 Bostancı 0-0 Gülensu (Yeni Sahra)


17. Grup

13:00 Marmara Karayolları 1-2 Ortaçeşme (Kartal Yunus)
14:00 Batı Ataşehir 2-2 Onayspor (Dudullu)
15:00 Beykoz Çavuşbaşı 3-0 Koşuyolu (Çavuşbaşı)
15:30 Örnekspor 4-7 Öz Karacaahmet (Maltepe İdealtepe Suni Çim)


AmatorLig.Net



YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!