Dolar 17,9520
Euro 18,4045
Altın 1.036,40
BİST 2.864,25
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Açık
İstanbul
30°C
Açık
Sal 31°C
Çar 31°C
Per 31°C
Cum 32°C

İstanbul 1. Amatör Lig 29 Aralık Cumartesi Sonuçları

A+
A-
29.12.2018

İstanbul 1. Amatör Lig’de 14. hafta maçları bugün oynanan karşılaşmalarla başlıyor. 1, 3, 5, 9, 11, 13 ve 15. Grup grup maçları ile başlıyor.

Siz de skor bildirmek isterseniz 0532 790 1735 numaralı telefon WhatsApp yada SMS yoluyla mesaj gönderiniz.


Skorların güncel halini görebilmek için TIKLAYINIZ
1. Grup
14.00 Kumburgaz 3-1 İzzettin (Celaliye)
14.00 Kavaklı Köyü 0-2 Güzelce (Silivri)
14.00 Gürpınar 1-2 Bolluca (Gürpınar)

3. Grup
12.30 Eroğlu 0-1 Esenler (Merkezefendi)
12.30 Emirgan 1-4 Doğa Hospital Yeşilkent (Çayırbaşı)
14.30 Muradiye 2-1 Fatih Hilal (İsmet İnönü)
14.30 İstanbul Gümüşhane 3-1 Kazım Karabekir Mevlana (Yahya Kemal)
15.00 Küçükçekmece 11-0 Topçularspor (Metin Oktay)

5. Grup
10.45 Çayırbaşı 5-1 Ceylan (Çayırbaşı)
10.45 Kumkapı Sarıçubuk 0-1 Karadolap (Mimarsinan)
12.30 Akatlar 0-2 Yedikule (İsmet İnönü)
13.00 Gültepe Özgençlik 1-2 Şişli Yayla (Metin Oktay)
15.00 Bahçelievler Soğanlı 5-2 Gelişim (İFA)


Skorların güncel halini görebilmek için TIKLAYINIZ


Skorların güncel halini görebilmek için TIKLAYINIZ
9. Grup

10.45 Tepebağ Kültür 1-2 Çeliktepe Ümit (Merkezefendi)
12.30 Yeşildirek 1-1 İstanbul Kastamonu (Mimarsinan)
14.00 İzzetpaşa 1-6 Ferahevler (Feriköy)
14.30 Esenler Kentyıldız 3-4 Bayrampaşa Demir (Esenler İBB)

11. Grup
14.30 Havataş 7-0 Zeytinburnu 1957 (Albayrak)
14.30 Güngören 2-3 Esenyurt Ünye (Bakırköy Bld.)
16.30 Balat 3-1 Başakşehir Kartal (Bayrampaşa İBB)
16.30 Boğaziçi 6-1 Yenigayret (İsmet İnönü)

13. Grup
14.30 Mimarsinan 4-1 Kilyos (Mimarsinan)
14.30 Sefaköy Kartal 0-2 Şehzadebaşı (Sefaköy Kartal)

15. Grup
12.30 Gülensu 1-0 Bostancı (Gülsuyu Asım Kara)
14.30 Orhanlı 5-1 Heybeliada (Tuzla Bld. Orhanlı)
14.30 Taç 3-1 Kartal Elçi (Başıbüyük)
14.30 Pendik Kavakpınar 1-7 Selimiye (Kaynarca)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!