Dolar 33,0890
Euro 36,2781
Altın 2.619,95
BİST 11.210,84
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 33°C
Açık
İstanbul
33°C
Açık
Cum 33°C
Cts 32°C
Paz 32°C
Pts 31°C

İstanbul 1. Amatör Lig 29 Eylül Cumartesi Sonuçları

A+
A-
29.09.2018

İstanbul 1. Amatör Lig 1. Hafta 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup maçları ile başlıyor.

Maç skoru desteği vermek isterseniz 0530 038 1981 numaralı telefona WhatsApp ya da SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

Sayfayı yenilemek için TIKLAYINIZ

2. Grup
15:00 Akalan 1-3 Taşoluk (Çatalca)
15:00 Hadımköy 1-3 Çatalca Öznakkaş (Hadımköy)
15:00 Çatalca Çiftlikköy 4-0 Yeşilbayır (Karacaköy)
15:00 Büyükçekmece Mimarsinan 3-1 Gazitepe (Mimarsinan Baba Hakkı)
15:00 Esenyurt 2-0 Subaşı (Esenyurt Belediye)

4. Grup
13:00 Çankırı Maruf 0-3 İstanbul Trabzon (Bayrampaşa Belediye)
15:00 Taksim 1-1 Şirinevler (Feriköy)
15:00 Rumeli Kavağı 1-0 Rumeli İdmanyurdu (Çayırbaşı)
16:00 Kuruçeşme 1-0 Küçük Ayasofya (İsmet İnönü)




6. Grup
13:00 Gültepe 3-2 Esenyurt Acar (Kağıthane Yahya Kemal)
15:00 İstanbulspor Kulübü 5-0 Muratpaşa (Namık Sevik)
15:00 Okmeydanı Fetih 4-2 Ihlamurdere (Okmeydanı Fetih)
15:00 Damlaspor 3-1 Ulutepe (Z.Burnu Hasan Doğan)
16:00 Alibeyköy Parseller 3-3 Söğütlüçeşme (Gazi Mahallesi)

8. Grup
10:00 Merter 5-2 Sarıyer FSM (İBB Bayrampaşa)
13:00 İstanbul Bayburt 4-0 Trabzon 1453 (Kemerburgaz Şehit Osman Yumuk)
15:00 İkitelli 1-0 Topkapı (İFA)
15:00 Sakarya İMÇ 1-3 Zeytinburnu Yıldız (Fatih Mimarsinan)

10. Grup
13:00 Telsiz 0-2 Yücespor (Merkezefendi)
13:00 Haliç 1-1 Başakşehir İkitelli (Namık Sevik)
14:00 Yeni Levent Konaklar 0-2 Çayırgücü (İsmet İnönü)
15:00 Bağcılar İSTOÇ 2-1 Tophane Tayfun (Bağcılar İstoç)



12. Grup
12:00 Küçükçekmece Yeşilova Esnaf 5-0 Mecidiyeköy Tayfun (İBB Şenlikköy)
13:00 Altınova 0-1 Terazidere (İFA)
15:00 Avcılar Cihangir 0-4 Çapa (Avcılar Atatürk)
15:00 Merkez Kayaşehir 1-1  Bağcılar Güneşli (Şehit Erdem Özçelik)

14. Grup
12:00 Esenkent 4-0 Taşdelen (Gülsuyu Asım Kara)
14:00 Tunusbağı 2-0 Kartal Yunusspor (Selimiye)
15:00 TED İstanbul Koleji 1-1 Çubuklu (Ortaçeşme)
16:00 Tuzla Mimarsinan 1-7 Ortadağspor (Tuzla Belediyesi Orhanlı)




16. Grup
14:00 Şile 4-3 Kanlıca (Şile)
15:00 Yamanspor 0-4 Sancaktepe (Ümraniye Suni Çim)
15:00 Kartal Çavuşoğlu 2-0 Pendik Kaynarca (Kartal Yunus)
16:30 Ataşehirgücü 3-5 Yeldeğirmeni (Dudullu) (Tatil Edildi)

18. Grup
13:00 Adalar 1-0 Pendik 571 Velibaba Şahingücü (Kartal Yunus)
14:00 Gülsuyu 2-1 İstanbul Kartal Belediyespor (Gülsuyu Asım Kara)
15:00 Aydınlıspor 3-1  İstanbul Site (Pendik Çamlık)
16:00 Kemahspor 3-2 Beykoz Elmalı (Çakmak)

AmatörLig.Net


YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!