DOLAR 8,2877
EURO 9,7603
ALTIN 500,18
BIST 1.127
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Gök Gürültülü
İstanbul
21°C
Gök Gürültülü
Cum 19°C
Cts 17°C
Paz 16°C
Pts 17°C

İstanbul 1. Amatör Lig 3 Kasım Cumartesi Sonuçları

İstanbul 1. Amatör Lig 3 Kasım Cumartesi Sonuçları
03.11.2018
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Lig 5. Hafta 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17. Grup maçları ile başlıyor.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81 numaralı telefona WhatSapp ya da SMS ile mesaj atabilirsiniz.

3 Kasım 2018 Cumartesi Maç Programı

1. Grup
12:30 Kavaklı Köyü 1-2 Yeşil Esenyurt (Silivri)
14:30 GOP.Yeniköy 4-2 İzzettin (Terkos)
14:30 Gürpınar 3-1 Çakılköy (Gürpınar)
14:30 Kumburgaz 1-1 Güzelce (Celaliye Kemal Karasu)

3. Grup
12:30 Emirgan 2-2 Topçular (Bahçeköy Orman Fakültesi)
14:30 Muradiye 0-2 Doğa Hospital Yeşilkent (İsmet İnönü)
14:30 İstanbul Gümüşhane 1-0 Esenler (Yahya Kemal)
15:00 Eroğlu 2-2 Fatih Hilal (Z.Burnu Hasan Doğan)
15:30 Küçükçekmece 0-0 KK Mevlana (K. Çekmece Metin Oktay)





5. Grup
10:45 Çayırbaşı 1-2 Şişli Yayla (Çayırbaşı)
12:30 Gültepe Özgençlik 0-2 Karadolapspor (Sefaköy Kartal)
12:30 Akatlar 4-1 Ceylanspor (İsmet İnönü)
14:30 Bahçelievler Soğanlı 2-2 Yedikule (İFA)
15:00 Kumkapı Sarıçubuk 0-3 Gelişimspor (Fatih Mimarsinan)

7. Grup
10:45 1863 Boğaziçi 1-0 Aksaray (Bahçeköy Orman Fakültesi)
12:30 Bahçelievler Gümüşhane 2-0 Hürriyetgücü (İBB Şenlikköy)
14:30 Sultangazi Sultançiftliği 0-2 Bayrampaşa Teknik (İBB Cebeci)
14:30 Cevat Köprübaşı 0-5 İstanbul Esenler Tokat (Kemerburgaz)

9. Grup
12:30 Yeşildirek 1-1 Sefaköy (Fatih Mimarsinan)
12:30 Tepebağ Kültür 3-1 Ferahevler (Merkezefendi)
14:30 İzzetpaşa 1-0 İstanbul Kastamonu (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
14:30 Esenler Kentyıldız 3-5 Çeliktepe Ümit (İBB Esenler)





11. Grup
12:30 Güngörenspor 1-2 Zeytinburnu 1957 (İFA)
14:30 Balatspor 8-2 Eyüp Çırçır İmar (İBB Bayrampaşa)
14:30 Havataş 2-2 Yenigayret (Albayrak Suni Çim)
16:30 Boğaziçi 0-1 Başakşehir Kartal (İsmet İnönü)

13. Grup
10:45 Mimarsinan 4-0 Vardar (Fatih Mimarsinan)
12:30 Sağmalcılar 2-1 Güneşli (Bayrampaşa Belediye)
14:30 Sefaköy Kartal 5-1 Kilyos (Sefaköy Kartal)
15:30 Nişanca Gençlik 5-1 GOP.Barbaros (Rami)

15. Grup
12:30 Taçspor 0-1 Denizcilik İşletmeleri (Maltepe Başıbüyük)
14:30 Gülensu 2-1 Heybeliada (Gülsuyu Asım Kara)
14:30 Pendik Kavakpınar 5-0 Kartal Elçi (Kaynarca)
16:00 Orhanlı 1-1 Selimiye (Tuzla Orhanlı)

17. Grup
10:00 Onayspor 3-2 Koşuyolu (Tuzla Orhanlı)
14:30 Ortaçeşme 1-0 Örnekspor (Ortaçeşme)
14:30 Marmara Karayolları 1-3 Beykoz Çavuşbaşı (Kartal Bulvar)
16:00 Öz Karacaahmet 0-1 Batı Ataşehir (Selimiye)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!