Dolar 16,8097
Euro 17,5589
Altın 976,74
BİST 2.405,98
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Açık
İstanbul
29°C
Açık
Sal 29°C
Çar 30°C
Per 29°C
Cum 25°C

İstanbul 1. Amatör Lig 30 Aralık Pazar Sonuçları

A+
A-
30.12.2018

İstanbul 1. Amatör Lig 14. Hafta 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14. ve 16. Grup maçları ile başlıyor.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81 numaralı telefona WhatSapp ya da SMS ile mesaj atabilirsiniz.

2. Grup
12:30 Çatalca Öznakkaş 5-1 Akalan (Çatalca)
14:30 Hadımköy 4-0 Çatalca Çiftlikköy (Hadımköy)
14:30 Taşoluk 4-1 Gazitepe (Taşoluk)
14:30 Esenyurt 0-2 Büyükçekmece Mimarsinan (Esenyurt)

4. Grup
14:00 Taksim 3-1 Seyrantepe Yeşilce (Feriköy)
14:00 Şirinevler 0-1 Çankırı Maruf (İBB Şenlikköy)
14:30 İstanbul Trabzon 7-1 Rumeli İdmanyurdu (İFA)
16:30 Kuruçeşme 3-1 Rumeli Kavağı (Beşiktaş İsmet İnönü Tesisleri)

Skorların güncel halini görebilmek için TIKLAYINIZ


Skorların güncel halini görebilmek için TIKLAYINIZ
6. Grup
12:30 Muratpaşa 0-1 Ulutepe (Bayrampaşa Belediye)
12:30 Esenyurt Acar 4-1 İstanbulspor Kulübü (Esenyurt)
12:30 Söğütlüçeşme 5-0 İhlamurdere (İFA)
14:30 Alibeyköy Parseller 4-3 Damlaspor (Eyüp Karadolap)
14:30 Gültepe 4-0 Okmeydanı Fetih (Seyrantepe)

8. Grup
14:30 Zeyitnburnu Yıldız 3-1 Halilrıfatpaşa (Z.Burnu Hasan Doğan Tesisleri)
14:30 İstanbul Bayburt 4-1 Merter (Kağıthane Nurtepe)
14:30 Sakarya İMÇ 2-1 İkitelli (Fatih Mimarsinan)
17:00 Trabzon 1453 3-3 Topkapı (Bağcılar Mahmutbey)

Skorların güncel halini görebilmek için TIKLAYINIZ


Skorların güncel halini görebilmek için TIKLAYINIZ
10. Grup
10:45 Tophane Tayfun 4-0 Abidei Hürriyet (Beyoğlu)
10:45 Telsiz 2-4 Yeni Levent Konaklar (Merkezefendi)
12:30 Yücespor 1-1 Başakşehir İkitelli (Bakırköy 1 Nolu Saha)
15:00 Bağcılar İstoç 1-1 Haliç (Bağcılar/Mahmutbey)

12. Grup
10:45 Altınova 5-0 Avcılar Cihangir (Bakırköy 1 Nolu Saha) (Konuk takımın oyuncu sayısı 6’ya düşünce maç yarıda kaldı)
12:30 Mecidiyeköy Tayfun 3-0 Pınarspor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
14:30 Terazidere 5-0 Bağcılar Güneşli (Bayrampaşa Belediye)
16:30 K.Ç.Yeşilova Esnaf 2-2 Merkez Kayaşehir (İBB Şenlikköy)




Skorların güncel halini görebilmek için TIKLAYINIZ
14. Grup
13:00 TED İstanbul Koleji 4-1 Tuzla Mimarsinan (Ortaçeşme)
14:30 Esenkent 0-2 Tunusbağı (Gülsuyu Asım Kara)
14:30 Taşdelen 4-0 Pendik Esenyalı (Alemdağ)
15:00 Çubuklu 6-1 Kartal Yunus (Kavacık)

16. Grup
12:00 Kanlıca 0-4 Sancaktepe (Kavacık)
14:30 Ataşehirgücü 0-2 Yamanspor (Maltepe Başıbüyük)
14:30 Yeldeğirmeni 2-1 Valide Tayfun (Yeni Sahra)
15:00 Şile 1-4 Kartal Çavuşoğlu (Şile)

AmatorLig.Net 


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!