DOLAR 8,2895
EURO 9,7413
ALTIN 501,53
BIST 1.127
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Gök Gürültülü
İstanbul
21°C
Gök Gürültülü
Per 20°C
Cum 19°C
Cts 17°C
Paz 16°C

İstanbul 1. Amatör Lig 4. hafta programı açıklandı

İstanbul 1. Amatör Lig 4. hafta programı açıklandı
20.10.2016
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 4. Hafta maçları 22 Ekim Cumartesi ve 23 Ekim Pazar günleri oynanacak maçlarla tamamlanacak.

1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17. Gruplar 22 Ekim Cumartesi, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Gruplar Pazar Günü maçlarını oynayacaklar.

1. Grup
13:00 Kavaklı Köyü-Esenyurt (Silivri)
15:00 Yeşil Esenyurtspor-Bolluca (Esenyurt Belediye)
15:00 Gazitepe-Büyükçekmece Mimarsinan (Silivri)
13:00 Avcılar Cihangir-Başakşehir (Firuzköy)
Çanakça (BAY)

3. Grup
15:00 Şubaşı-Yeşilbayır (Çatalca)
11:00 Denizköşkler-Silivri Alibey (Firuzköy)
13:30 Başakşehir İkitelli-Büyük Kılıçlı (İFA)
13:00 Muratbey-Tepecik Anadolu (Çatalca)
Akalanspor (BAY)

5. Grup
17:00 Güngörenspor-CFS Bağcılar (Yıldıztabya)
11:00 Zeytinburnuspor-Hürriyet Gücü (Merkezefendi)
15:00 Havataşspor-Cevatpaşa (Albayrak Suni Çim)
15:00 Şirinevler-Yedikule (Kocasinan)

7. Grup
13:00 Altınova-Bahçelievler Soğanlı (Albayrak Suni Çim)
15:00 Etilerspor-Topkapı (Ayazağa Atatürk)
15:00 Ulutepe-Kumkapı Sarıçubuk (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
11:00 Abide-i Hürriyet-Mahmut Şevket Paşa (Nurtepe)
17:00 Tepebağ Kültür-Piyalepaşa (Merkezefendi)

9. Grup
15:00 Bayrampaşa Teknikspor-Şehremini (Bayrampaşa Bld.)
15:00 Eroğlu-Günyamaç (Z. Burnu Hasan Doğan)
15:00 Gültepe Özgençlik-Ceylanspor (Yeşilova Kemal Aktaş)
15:00 Şafak 76 – Bahçeköy (Mahmutbey)
Çapa (BAY)

11. Grup
13:00 Yıldıztabya-Kanarya (Yıldıztabya)
11:00 Giresun Emeksan-Poligon Fethiye (Alibeyköy)
15:00 Haliç-Çeliktepe Ümitspor (Namık Sevik)
13:00 Çankırı Maruf-İstanbul Bulancak (Bayrampaşa Bld.)
Küçükpazarspor (BAY)

13. Grup
15:00 Nurtepe-Sefaköy (Nurtepe)
13:00 Damlaspor-Cevizlispor (Z. Burnu Hasan Doğan)
15:00 Araphan-Haydarspor (Alibeyköy)
13:00 Harmantepe-1863 Boğaziçi (Yahya Kemal)
Yeni Levent Konaklar (BAY)

15. Grup
14:00 Küçükyalı Yelken-Kavacık (Maltepe Başıbüyük)
15:30 Taçspor-Kartal Çavuşoğlu (Dudullu)
15:00 Üsküdar Anadolu-Sancaktepe (Selimiye)
Heybeliada (BAY)

17. Grup
15:00 Fikirtepe Dumlupınar-Ataşehir Doğuş (Yeni Sahra)
13:00 Aydınlıspor-Gümüşsuyu (Tuzla)
16:00 1923 Esenkent-Çakmakspor (Maltepe Başıbüyük)
16:00 Sapanbağları-Kartalgücü (Kartal Bulvar)
Üsküdar 1919 (BAY)

2. Grup
15:00 Ortaköy Silivri-Merkez Kayaşehir (Silivri Ortaköy)
15:00 Güzelce-Gökçeali (Güzelce)
15:30 Avcılar Yeşilkent-Hadımköy (Firuzköy)
15:00 Kamiloba-Çatalca Çiftlikköy (Karasu Stadı)
İstanbul Kayaşehir (BAY)

4. Grup
11:30 Bağcılar İY Cemspor-KK Mevlana (Mahmutbey)
15:00 Küçükçekmece İY-Kağıthane (İFA)
11:00 Rumeli Kavağı-Kocamustafapaşa (Çayırbaşı)
13:00 Bayrampaşa Demir-Muradiye (Bayrampaşa Bld.)

6. Grup
09:00 Pınarspor-Terazidere (Çayırbaşı)
13:00 Tophane Tayfun-Selvispor (Beyoğlu)
13:00 Küçük Ayasofya-Hamidiyespor (Namık Sevik)
15:00 Sefaköy Kartal-Ateştuğlaspor (Sefaköy Kartal)
15:00 Yeni Özkartal-Cevat Köprübaşı (Gazi Mahallesi)

8. Grup
15:00 Gültepe-Bahçelievler (Yahya Kemal)
11:00 Cerrahpaşa-İstanbul Trabzon (Namık Sevik)
15:00 Zeytinburnu Yıldız-Sultançiftliği (Z. Burnu Hasan Doğan)
11:00 Şişli Yayla-Sanayi Mahallesi (Feriköy)
13:00 Kilyos-Esenler (Çayırbaşı)

10. Grup
14:00 Örnektepe-Mimarsinan (Kağıthane Mehmet Akif Ersoy)
15:00 Çayırgücü-Akatlar (Yıldıztabya)
17:00 Aksaray-İstanbul Gümüşhane (Namık Sevik)
15:00 Okmeydanı Fetih-Kanarya Azim (Okmeydanı Fetih)
Karadolapspor (BAY)

12. Grup
17:00 Güneşli-Öz Alibeyköy (Mahmutbey)
13:00 Balat Yeşilova-Sultanmurat (Fatih Mimarsinan)
11:00 Kartaltepe-İstanbul Bayburt (Bayrampaşa Bld.)
15:00 Şehzadebaşı-Seyrantepe Yeşilce (İBB Bayrampaşa Büyükşehir)
Boğaziçispor (BAY)

14. Grup
15:00 İstanbul Esnafspor-Cevizli Anadolu (Sultanbeyli 75.Yıl)
15:00 Barbaros-Taşdelen (Selimiye)
15:00 Balkan Yeşilbağlar-Örnekköyspor (Kartal Yunus)
14:00 İçerenköy İ.Y.-Koşuyolu (Çakmak)
İdealtepespor (BAY)

16. Grup
15:00 Orhanlıspor-Kartal Yunus (Tuzla)
12:00 Yamanspor-Valide Tayfun (Çakmak)
16:00 Maltepe Yıldız-Pendik Kavakpınar (İdaltepe Suni Çim)
14:00 İstanbul Sahilspor-Elmalıspor (İdealtepe Suni Çim)
Acıbademspor (BAY)

18. Grup
15:30 Beykoz Çavuşbaşı-Pendik Güllübağlar (Çavuşbaşı)
12:00 Acıbadem Üsküdar-Kemahspor (Yeni Sahra)
14:00 GÜlensu-Adalar (Maltepe Başıbüyük)
16:00 Sarıgazi-Yakacık (Sarıgazi)
İstanbul Altınordu (BAY)

AmatorLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!