DOLAR 7,9701
EURO 9,4633
ALTIN 487,38
BIST 1.191
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Sisli
İstanbul
23°C
Sisli
Pts 21°C
Sal 23°C
Çar 22°C
Per 21°C

İstanbul 1. Amatör Lig 9 Aralık Pazar Sonuçları

İstanbul 1. Amatör Lig 9 Aralık Pazar Sonuçları
09.12.2018
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Lig 11. Hafta 1,3, 5, 9, 11, 13 ve 15. Grup maçları ile başlıyor.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81 numaralı telefona WhatSapp ya da SMS ile mesaj atabilirsiniz.


Sayfayı güncel tutmak için TIKLAYINIZ
1. Grup
14:30 Kavaklı Köyü 1-2 GOP Yeniköy (Silivri)
14:30 İzzettin 2-2 Gürpınar (İzzettin)
14:30 Güzelce 10-3 Çakılköy (Güzelce)

 

3. Grup
10:45 Fatih Hilal 0-1 Kazım Karabekir Mevlana (Fatih Mimarsinan)
10:45 Muradiye 2-0 İstanbul Gümüşhane (İsmet İnönü)
12:30 Esenler 0-5 Küçükçekmece (İBB Esenler)
12:30 Doğa Hospital Yeşilkent 5-2 Topçular (Avcılar Atatürk)
16:30 Eroğlu 1-5 Emirgan (Merkezefendi)




Sayfayı güncel tutmak için TIKLAYINIZ
5. Grup
10:45 Ceylanspor 3-3 Bahçelievler Soğanlı (Namık Sevik)
12:00 Şişli Yayla 0-2 Yedikule (Feriköy)
14:30 Karadolap 1-0 Gelişimspor (Karadolap)
14:30 Çayırbaşı 2-1 Kumkapı Sarıçubuk (Çayırbaşı)
15:00 Gültepe Özgençlik 1-2 Akatlar (Küçükçekmece Metin Oktay)

 

9. Grup
12:30 Ferahevler 4-1 İstanbul Kastamonu (Çayırbaşı)
14:30 Çeliktepe Ümit 6-3 Sefaköy (Yahya Kemal)
14:30 Esenler Kentyıldız 3-1 İzzetpaşa (İBB Esenler)
14:30 Bayrampaşa Demir 2-2 Yeşildirek (Bayrampaşa Belediye)



Sayfayı güncel tutmak için TIKLAYINIZ
11. Grup
14.30 Esenyurt Ünye 3-1 Balatspor (Esenyurt)
14:30 Güngörenspor 1-1 Boğaziçi (İFA)
14:30 Yenigayret 1-5 Başakşehir Kartal (Namık Sevik)
15:00 Zeytinburnu 1957 1-1 Eyüp Çırçır İmar (ZB. Hasan Doğan)

 

13. Grup
12:30 Şehzadebaşı 2-3 Sağmalcılar (Gazi Mahallesi)
12:30 Vardar 5-0 GOP Barbaros (Namık Sevik)
14:30 Kilyos 1-6 Güneşli (Kilyos)

 

15. Grup
12:30 Gülensu 2-1 Pendik Kavakpınar (Gülsuyu Asım Kara)
14:00 Bostancı 1-0 Taçspor (Yeni Sahra)
14:30 Heybeliada 5-0 Denizcilik İşletmeleri (Maltepe Başıbüyük)
16:00 Selimiye 6-0 Kartal Elçi (Selimiye)

AmatorLig.Net 


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!