Dolar 18,6817
Euro 18,1144
Altın 1.014,53
BİST 3.567,60
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Hafif Yağmurlu
İstanbul
20°C
Hafif Yağmurlu
Cts 21°C
Paz 22°C
Pts 21°C
Sal 21°C

İstanbul 1. Amatör Ligde 10. Hafta Programı

A+
A-
24.11.2016

İstanbul 1. Amatör Lig 10. hafta maçları, 26 Kasım 2016 Cumartesi ve 27 Kasım 2016 Pazar günleri oynanacak.

2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Gruplar 26 Kasım Cumartesi 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17. Gruplar isr 27 Kasım Pazar günü maçlarını oynayacak.

26 Kasım 2016 Cumartesi Programı

2. Grup
15:00 Kamiloba-Güzelce (Celaliye Kemal Karasu)
15:00 Merkez Kayaşehir-Çatalca Çiftlikköy (Cebeci Spor Kompleksi)
15:00 Avcılar Yeşilkent-İstannbul Kayaşehir (Firuzköy)
__ __ Ortaköy Silivri 3-0 Gökçeali (Hükmen)
__ __ Hadımköy (BAY)

4. Grup
14:00 Bayrampaşa Demir-Kocamustafapaşa (Bayramapaş Bld.)
15:00 Küçükçekmece İdman Yurdu-Rumeli Kavağı (K.Çekmece)
16:00 Muradiye-Kağıthane (Beşiktaş Çilekli)
17:00 Yenişehir-Kazım Karabekir Mevlana (Beyoğlu)
__ __ Bağcılar İ.Y. Cemspor 3-0 Talatpaşa (Hükmen)

6. Grup
11:00 Pınarspor-Cevat Köprübaşı (Çayırbaşı)
13:00 Tophane Tayfunspor-Küçük Ayasofya (Beyoğlu)
15:00 Sefaköy Kartal-Hamidiyespor (Sefaköy Kartal)
15:00 Ateştuğla-Selvispor (Bağcılar Mahmutbey)
15:00 Yeni Özkartal-Terazidere (Gazi Mahallesi)

8. Grup
13:00 Cerrahpaşa-Zeytinburnu Yıldız (Namık Sevik)
13:00 Kilyos-Bahçelievler (Çayırbaşı)
13:00 Şişli Yayla-Sultangazi Sultançifliği (Feriköy)
15:00 Gültepe-Esenler (Kağıthane Seyrantepe)
15:00 Sanayi Mahallesi-İstanbul Trabzon (Mehdi Sancak)

10. Grup
11:00 Aksaray-Karadolapspor (Namık Sevik)
15:00 Okmeydanı Fetih-Çayırgücü (Okmeydanı Fetih)
15:00 Mimarsinan-Kanarya Azim (Fatih Mimarsinan)
15:00 Örnektepe-Akatlar (Örnektepe)
__ __ İstanbul Gümüşhane (BAY)


12. Grup
13:00 Güneşli-Sultanmurat (Bağcılar Mahmutbey)
13:00 Şehzadebaşı-Balat Yeşilova (Gazi Mahallesi)
15:00 Kartaltepe-Boğaziçi (Bayrampaşa Bld.)
15:30 Öz Alibeyköy-Seyrantepe Yeşilce (Karadolap)
__ __ İstanbul Bayburt (BAY)

14. Grup
13:00 İstanbul Esnafspor-Taşdelen (Sultanbeyli 75.Yıl)
15:00 Balkan Yeşilbağlar-İdealtepespor (Kurtköy)
16:00 İçerenköy İY-Barbaros (Çakmak)
16:00 Cevizli Anadolu-Koşuyolu (Kartal Bulvar)
__ __ Örnekköyspor (BAY)

16. Grup
15:00 İstanbul Sahilspor-Yamanspor (Maltepe Başıbüyük)
15:00 Orhanlıspor-Valide Tayfun (Tuzla)
15:30 Kartal Yuvası-Elmalıspor (Kartal Yunus)
15:30 Maltepe Yıldız-Acıbadem (İdealtepe Suni Çim)
__ __ Pendik Kavakpınar (BAY)

18. Grup
14:00 Sarıgazi-Acıbadem Üsküdar (Sarıgazi)
15:00 Pendik Güllübağlar-Yakacık (Dolayoba)
15:00 Gülensu-İstanbul Altınordu (Maltepe Başıbüyük)
15:00 Beykoz Çavuşbaşı-Kemahspor (Çavuşbaşı)
__ __ Adalar (BAY)




27 Kasım 2016 Pazar Programı

1. Grup
13:00 Kavaklı Köyü-Bolluca (Silivri Ortaköy)
15:00 Gazitepe-Çanakça (Silivri Ortaköy)
15:00 Esenyurt İncirtepe-Başakşehir (Esenyurt Turgut Özal)
15:30 Avcılar Cihangir-Yeşil Esenyurt (Firuzköy)
__ __ Büyükçekmece Mimarsinan (BAY)

3. Grup
13:00 Subaşı-Silivri Alibey (Çatalca)
15:00 Muratbey-Denizköşkler (Çatalca)
15:00 Yeşilbayır-Tepecik Anadolu (Hadımköy)
15:00 Başakşehir İkitelli-Akalan (İFA)
__ __ Büyük Kılıçlı (BAY)

5. Grup
10:30 Zeytinburnu-Havataş (Merkezefendi)
15:00 Güngörenspor-Yedikule (İFA)
15:00 Fatih Hilal-Hürriyetgücü (Fatih Mimarsinan)
15:00 Şirinevler-CFS Bağcılar (Kocasinan)
__ __ Sarıyer Yenimhalle 0-3 Cevatpaşa (Hükmen)

7. Grup
13:00 Altınovaspor-Piyalepaşa (Yıldıztabya)
13:00 Abidei Hürriyet-Kumkapı Sarıçubuk (Nurtepe)
13:00 Mahmutşevketpaşa-Topkapı (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
16:30 Tepebağ Kültür-Bahçelievler Soğanlı (Merkezefendi)
__ __ Etilerspor 0-3 Ulutepe (Hükmen)


9. Grup
11:00 Şehremini-Bahçeköy (Namık Sevik)
15:00 Şafak 76-Eroğlu (Bağcılar Mahmutbey)
15:00 Gültepe Özgençlik-Çapa (Küçükçekmece Yeşilova Esnaf)
15:30 Bayrampaşa Teknik-Günyamaç (Bayrampaşa Bld.)
__ __ Ceylanspor (BAY)

11. Grup
13:30 Çankırı Marufspor-Giresun Emeksan (Bayrampaşa Bld.)
15:00 Kanarya-İstanbul Bulancak (Kanarya)
15:00 Yıldıztabya-Poligon Fethiye (Yıldıztabya)
17:00 Haliç-Küçükpazar (Namık Sevik)
__ __ Çeliktepe Ümit (BAY)

13. Grup
13:00 Harmantepe-Damlaspor (Yahya Kemal)
13:30 Araphan-Yeni Levent Konaklar (Alibeyköy)
15:00 Sefaköy-1863 Boğaziçi (Sefaköy Kartal)
15:00 Nurtepe-Cevizlispor (Nurtepe)
__ __ Haydarspor (BAY)


15. Grup
14:00 Üsküdar Anadolu-Heybeliada (Selimiye)
14:30 Küçükyalı Yelken-Kartal Çavuşoğlu (İdealtepe Suni Çim)
15:00 Kavacık-Pendik Kaynarca (Kavacık)
__ __ Ömerlispor 0-3 Taçspor (Hükmen)
__ __ Sancaktepe (BAY)

17. Grup
10:30 Ataşehir Doğuş-Kartalgücü (Yeni Sahra)
14:30 Fikirtepe Dumlupınar-Gümüşsuyu (Yeni Sahra)
15:00 Sapanbağları-Aydınlıspor (Pendik Kurtköy)
__ __ 1923 Esenkentspor 3-0 Üsküdar 1919 (Hükmen)
__ __ Çakmakspor (BAY)

AmatorLig.Net 



ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!