DOLAR 7,5726
EURO 8,9930
ALTIN 475,73
BIST 1.112
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 25°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
25°C
Parçalı Bulutlu
Sal 27°C
Çar 27°C
Per 27°C
Cum 28°C

1. Amatör Ligde 14. Hafta Programı

1. Amatör Ligde 14. Hafta Programı
15.12.2016
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Lig 8. hafta maçları 17 Aralık Cumartesi ve 18 Aralık Pazar günleri oynanacaktır.

1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17. Gruplar 17 Aralık Cumartesi 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Gruplar ise 18 Aralık Pazar günü maçlarını oynayacak.

17 Aralık 2016 Cumartesi Programı

1. Grup
12:00 Gazitepe-Esenyurt İncirtepe (Silivri)
13:00 Avcılar Cihangir-Büyükçekmece Mimarsinan (Firuzköy)
15:00 Çanakça-Bolluca (İzzettin)
15:00 Yeşilesenyurt-Başakşehir (Esenyurt Belediye)
__ __ Kavaklı Köyü (BAY)

3. Grup
11:00 Denizköşkler-Tepecik Anadolu (Firuzköy)
13:00 Muratbey-Büyük Kılıçlı (Çatalca)
15:00 Akalan-Silivri Alibey (Çatalca)
15:00 Başakşehir İkitelli-Yeşilbayır (İFA)
__ __ Subaşı (BAY)

5. Grup
13:00 Güngörenspor-Fatih Hilal (İFA)
13:00 Yedikule-Cevatpaşa (Namık Sevik)
15:00 Havataşspor-Hürriyetgücü (Albayrak)
17:00 Zeytinburnu-CFS Bağcılar (Merkezefendi)
__ __ Şirinevler 3-0 Sarıyer Yeni Mahalle (Hükmen)

7. Grup
11:00 Tepebağ Kültür-Abidei Hürriyet (Merkezefendi)
15:00 Ulutepe-Topkapı (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
15:00 Altınova-Mahmutşevketpaşa (Yıldıztabya)
17:00 Piyalepaşa-Kumkapı Sarıçubuk (Beyoğlu )
__ __ Etiler 0-3 Bahçelievler Soğanlı (Hükmen)





9. Grup
11:00 Çapa-Günyamaç (Namık Sevik)
13:00 Şafak 76-Ceylanspor (Bağcıllar Mahmutbey)
15:00 Gültepe Özgençlik-Şehremini (Yeşiova Kemal Aktaş)
15:00 Eroğlu-Bahçeköy (Z.Burnu Hasan Doğan)
__ __ Bayrampaşa Teknik (BAY)

11. Grup
13:00 Çankırı Maruf-Çelitepe Ümit (Bayrampaşa Belediye)
15:00 Giresun Emeksan-İstanbul Bulancak (Alibeyköy)
15:00 Küçükpazar-Poligon Fethiye (Fatih Mimarsinan)
17:00 Haliç-Kanarya (Namık Sevik)
__ __ Yıldıztabya (BAY)

13. Grup
13:00 Damlaspor-1863 Boğaziçi (Z.Burnu Hasan Doğan)
15:00 Araphan-Sefaköy (Hadımköy)
15:00 Harmantepe-Haydarspor (Seyrantepe)
16:00 Yeni Levent Konaklar-Cevizlispor (Beşiktaş Çilekli)
__ __ Nurtepe (BAY)

15. Grup
15:00 Heybeliada-Kartal Çavuşoğlu (Maltepe Başıbüyük)
15:00 Üsküdar Anadolu-Kavacık (Selimiye)
15:30 Taçspor-Pendik Kaynarca (Dudullu)
__ __ Küçükyalı Yelken (BAY)
__ __ Ömerlispor 0-3 Sancaktepe (Hükmen)

17. Grup
15:00 1923 Esenkent-Ataşehir Doğuş (Gülsuyu Asım Kara Stadı)
15:00 Aydınlıspor-Kartalgücü (Tuzla)
15:00 Sapanbağları-Çakmakspor (Kartal Yunus)
__ __ Fikirtepe Dumlupınar (BAY)
__ __ Üsküdar 1919 Spor 0-3 Gümüşsuyu (Hükmen)




18 Aralık 2016 Pazar Programı

2. Grup
10:45 Avcılar Yeşilkent-Merkez Kayaşehir (Firuzköy)
15:00 Güzelce-Çatalca Çiftlikköy (Celaliye Kemal Karasu)
15:00 Kamiloba-Hadımköy (Güzelce)
__ __ Ortaköy Silivri (BAY)
__ __ İstanbul Kayaşehir 3-0 Gökçeali (Hükmen)

4. Grup
11:00 Küçükçekmece İ.Y.-Kazım Karabekir Mevlana (K.Çekmece Metin Oktay)
11:00 Yenişehir-Bayrampaşa Demir (Beyoğlu)
15:00 Bağcılar İ.Y.Cemspor-Muradiye (Mahmutbey)
15:00 Rumeli Kavağı-Kağıthane (Çayırbaşı)
__ __ Talatpaşa 0-3 Kocamustafapaşa (Hükmen)

6. Grup
13:00 Pınarspor-Ateştuğla (Çayırbaşı)
15:00 Yeni Özkartal-Sefaköy Kartal (Gazi Mahallesi)
16:00 Cevat Köprübaşı-Hamidiyespor (Kemerburgaz)
16:30 Küçük Ayasofya-Selvispor (Namık Sevik)
17:00 Tophane Tayfun-Terazidere (Beyoğlu)




8. Grup
10:45 Cerrahpaşa-Bahçelievler (Namık Sevik)
11:00 Kilyos-Şişli Yayla (Çayırbaşı)
15:00 Esenler-Sultangazi Sultançiftliği (Albayrak)
15:00 Zeytinburnu Yıldız-İstanbul Trabzon (Z.Burnu Hasan Doğan)
15:00 Gültepe-Sanayi Mahallesi (Seyrantepe)

10. Grup
09:00 Aksaray-Mimarsinan (Namık Sevik)
13:00 Çayırgücü-Kanarya Azim (Yıldıztabya)
15:00 Karadolapspor-Akatlar (Eyüp Karadolap)
15:00 Okmeydanı Fetih-İstanbul Gümüşhane (Okmeydanı Fetih)
__ __ Örnektepe (BAY)

12. Grup
13:00 Şehzadebaşı-İstanbul Bayburt (Gazi Mahallesi)
15:00 Kartaltepe-Öz Alibeyköy (Bayrampaşa Belediye)
15:00 Balat Yeşilova-Seyrantepe Yeşilce (Fatih Mimarsinan)
18:30 Boğaziçi-Sultanmurat (Beşiktaş Çilekli)
__ __ Güneşil (BAY)

14. Grup
15:00 İdealtepe-Taşdelen (Maltepe Başıbüyük)
15:00 Balkan Yeşilbağlar-Cevizli Anadolu (Pendik Kurtköy)
15:00 Barbaros-Koşuyolu (Selimiye)
__ __ İçerenköy İ.Y.0-3 Örnekköyspor (Hükmen)
__ __ İstanbul Esnafspor (BAY)

16. Grup
11:00 Yamanspor-Elmalıspor (Ümraniye Suni Çim)
11:00 İstanbul Sahilspor-Pendik Kavakpınar (Maltepe Başıbüyük)
13:00 Maltepe Yıldız-Kartal Yuvası (Maltepe Başıbüyük)
14:00 Acıbadem-Valide Tayfun (Çakmak)
__ __ Orhanlı (BAY)

18. Grup
15:00 İstanbul Altınordu-Kemahspor (Kartal Yunus)
15:00 Gülensu-Pendik Güllübağlar (Gülsuyu Asım Kara Stadı)
15:00 Acıbadem Üsküdar-Yakacık (Yeni Sahra)
15:00 Sarıgazi-Adalar (Sarıgazi)
__ __ Beykoz Çavuşbaşı (BAY)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!