DOLAR 13,5471
EURO 15,3524
ALTIN 790,04
BIST 1.979,83
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 8°C
Açık
İstanbul
8°C
Açık
Per 10°C
Cum 2°C
Cts 2°C
Paz 3°C

İstanbul 2. Amatör Lig 10 Şubat Pazar Sonuçları

10.02.2019
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Lig 1. Hafta maçları bugün başlıyor. 1,3, 5, 7, 9, 11,13,15 ve 17. Grup takımları maçları bugün oynuyor. Maçlar tamamlandıktan sonra puan durumları eklenecektir.

Skorlara destek vermek için 0530 038 19 81’nolu telefona WhatSapp ve SMS ile bilgilendirebilirsiniz.

1. Grup
13:00 Yalıköy 2-1 Çeltikköy (Karacaköy)
15:00 Gümüşyaka 7-2 Sayalar (Silivri)
15:00 Esenkent Gençlik 0-0 Öz Örencik (Esenyurt)
15:00 Gökçeali 1-1 Avcılar Gençlerbirliği (Çatalca)
15:00 Karacaköy Belediye 2-1 Medicell İstanbul Mimaroba (Karacaköy)

3. Grup
11:00 Esenyurt İncirtepe 7-0 Silivri Kadıköy (Esenyurt)
13:00 Anadolu Esenyurt 3-2 Ormanlı Köyü (Esenyurt)
14:00 Arnavutköy 2-2 Esenyurt Örnek İ.Y. (Bolluca)
15:00 Tepecik Anadolu 7-0 Esenyurt Kartal (Mimarsinan Baba Hakkı)
15:00 Selimpaşa 2-4 Karaağaç (Silivri Ortaköy)

Skorları güncel tutmak için TIKLAYINIZ


Skorları güncel tutmak için TIKLAYINIZ

5. Grup
13:00 Büyükdere 3-0 Taşlıtarla (Çayırbaşı)
15:00 Nurtepe Güneyyıldızı 2-5 Tozkoparan Birlik (Kağıthane Nurtepe)
15:00 Hürriyet Eğitim 1-2 Neslişah (Kağıthane Hasbahçe)
15:00 Gedikpaşa 2-4 Kağıthane Çağlayan (Albayrak Suni çim)
15:00 Gümüşdere 0-3 Esenay (Çayırbaşı)

7. Grup
13:00 Ayazağa Esen 1-2 Öz Gayrettepe (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
15:00 Göktürk 1-0 İstanbul Giresun (Göktürk)
15:00 GOP Şemsipaşa 2-1 Mahmut Şevketpaşa (Karadeniz Tekin Küçükali)
15:00 Şehremini 5-0 Çırçır (Namık Sevik)
15:00 Bayrampaşa Doğan 4-1 Kadimspor (Bayramapaşa Belediye)

9. Grup
11:00 Fişekspor 2-1 Zeytinburnu Yeşiltepe (Yıldıztabya)
13:00 Cankurtaran 0-0 Yavuz Sultan Selim (Namık Sevik)
15:00 Sanayi Mahallesi 4-1 Boyacıköy (Kağıthane Yahya Kemal)
15:00 Yeni Ufuk 4-1 Öz Alibeyköy (Sefaköy Kartal)
15:00 Altınay 0-5 Bağcılar Evren (Fatih Mimarsinan)

Skorları güncel tutmak için TIKLAYINIZ


Skorları güncel tutmak için TIKLAYINIZ

11. Grup
13:00 Esenler Öz Yavuzselim 1-7 Sultanmurat (İBB Esenler)
15:00 Gençosman 0-4 Günyamaç (Gazi Mahallesi)
15:00 Esenler Turgutreis 3-2 Cevizli (İBB Esenler)
15:00 Şafak 76 2-2 Altınyıldız (Bağcılar Mahmutbey)

13. Grup
13:30 Selami Ali Yeşilsaha 1-0 Pendik Yenişehir Kartalları (Selimiye)
14:00 Balkan Yeşilbağlar 1-2 İstanbul Esnaf (Kartal Yunus)
14:30 Yakacık 4-0 Üsküdar Çınarspor (Pendik Çamlık)
16:00 Girne Gençlik 3-2 Pendik Çamlık (Başıbüyük)

15. Grup
14:00 Pendik Güllübağlar 0-1 Anadolu Üsküdar (Kaynarca)
14:30 Küçükbakkalköy 6-1 Maltepe Fındıklı (Dudullu)
15:00 İdealtepe 4-1 Üsküdar İcadiye (Maltepe İdealtepe)
16:00 İstanbul Altınordu 1-0 Atalar (Kartal Yunus)

17. Grup
11:30 Üsküdar Salacak 0-3 Kozyatağı (Selimiye)
12:30 Ferahspor 1-0 Harb-İş (Dudullu)
14:30 Ataşehir Arenaspor 0-9 İçerenköy İ.Y. (Yeni Sahra)
16:00 1453 Maltepe Gençlik 0-6 Hasanapaşa (Gülsuyu)


AmatorLig.Net 



ETİKETLER: ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!