DOLAR 7,3660
EURO 8,9579
ALTIN 437,24
BIST 1.536
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 7°C
Karla Karışık Yağmur
İstanbul
7°C
Karla Karışık Yağmur
Per 5°C
Cum 9°C
Cts 11°C
Paz 17°C

İstanbul 2. Amatör Lig 11. Hafta Bülteni

İstanbul 2. Amatör Lig 11. Hafta Bülteni
11.04.2019
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Lig 11. hafta maç programı açıklandı.

1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 ,15 ve 17. Grup takımları maçlarını 13 Nisan Cumartesi günü oynarken 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup takımları ise maçlarını 14 Nisan Pazar günü oynayacak.


2. Grup
16.00 Dağyenice – Seymenköy (Çatalca)
16.00 Güöüşpınar – Celaliye (Gürpınar)
16.00 Çatalca İhtaniye – Ortaköy Silivri (İhsaniye)
16.00 Akörenköy – Çanakça (Silivri Ortaköy)
–.– Ovayenicespor 0-3 Avcılar 1903 (Hükmen)

4. Grup
12.30 Çelikspor – Zeytinburnu Zafer (Namık Sevik)
13.00 Haznedar Çetinkaya – K. Tokat Bereketli (İBB Bayrampaşa)
16.00 Beştelsiz – Nurtepe (Merkezefendi)
16.30 Sarıyer Maden – Çatalzeytin Zümrüt (Çayırbaşı)
18.00 Etilerspor – Rumelihisarı (İsmet İnönü)


6. Grup
12.00 Etiler Kartalspor – Avcılar Gümüşpala (İsmet İnönü)
14.30 Güzelhisar – Büyük Ümitler (Namık Sevik)
14.30 Poligon Fethiye – Yenişehir (Çayırbaşı)
16.00 Bağcılar İY Cemspor – Güngören Doğuş (Mahmutbey)
16.00 Yeni Özkartal – Beyoğluspor (Gazi Mahallesi)
16.30 Kocamustafapaşa – Alemdar (Namık Sevik)

8. Grup
14.00 Yeni Ortabayır – Altınaslar (Yahya Kemal)
16.00 İstanbul Barışspor – Öz Yarımburgaz (Bakırköy 1 Nolu)
16.00 Şenlik Gençlerbirliği – Altınok (İBB Şenlikköy)
–.– İstanbul Artvinspor 3-0 Halkalıspor (Hükmen)


10. Grup
11.30 İTÜ – Küçükpazar (İTÜ Ayazağa)
15.00 Molla Aşkı – Şişli Anadolu (F. Mimar Sinan)
16.00 Yenidoğan Güneş – Aslantepe (Z. Hasan Doğan)
16.30 Olimpiyat – İstanbul Gençlergücü (İBB Esenler)
–.– Arena Olimpik 0-3 Bağcılar Gençlergücü (Hükmen)

12. Grup
10.45 Fatih – İstanbul Erzincan (F. Mimarsinan)
14.00 Bahçelievler – Şişli Gençlik (İBB Şenlikköy)
14.00 Yeşilılgaz – Zeytinburnu (Merkezefendi)
15.00 Halkalı Taştepe – Ateştuğla (K. Metin Oktay)
16.00 Harmantepe – Söğütlüçeşme Birlik (Yahya Kemal)


14. Grup
16.00 Kartal Cevizli Gençlergücü – Tuzla Gençlerbirliği (Kubilay Köse)
16.00 Anadolu Hisarı – Beykoz Göllü Köyü (Kavacık 15 Temmuz)
16.00 Rüzgarlıbahçe – Feneryolu (Paşabahçe)
–.– Atlas Yıldızspor 3-0 Pendik Velibaba (Hükmen)

16. Grup
15.00 Sapanbağları – FK 1864 (Kartal Yunus)
15.00 Ümraniye Hekimbaşı – Sultan Mehmed Han (Ümraniye Suni)
16.00 İstanbul Ataşehir – Ataşehir Yonca (Başıbüyük)
16.00 Erenköy Acar – Pendik Doğan (Yenisahra Çim)


18. Grup
14.00 Selamsız – Ömerlispor (Selimiye)
16.30 Öz Ataşehir – Kavakpınar (Çakmak)
16.00 Tokatköy – Acıbadem Üsküdar (ORtaçeşme)
16.00 Anadolu Kartalları – İnkılapspor (Sultanbeyli Bld.)


1. Grup
14.00 Esenkent Gençlik – Avcılar Gençlerbirliği (Esenyurt Bld.)
16.00 Gökçeali – Medicell İstanbul Mimaroba (Çatalca)
16.00 Gümüşkaya – Öz Örencik (Silivri)
–.– Karacaköy Belediyespor 3-0 Çeltikköy (Hükmen)
–.– Yalıköyspor 3-0 Sayalarspor (Hükmen)


3. Grup
16.00 Selimpaşa – Esenyurt Örnek İY (Kemal Karasu)
16.00 Tepecik Anadolu – Silivri Kadıköy (Baba Hakkı)
15.00 Esenyurt İncirtepe – Karaağaç (Esenyurt Bld.)
16.00 Anadolu Esenyurt – Esenyurt Kartal (Esenyurt Bld.)
16.00 Arnavutköy – Ormanlı Köyü (Bolluca)

5. Grup
16.00 Gedikpaşa – Esenay (Halkalı Etap)
16.00 Nurtepe Güneyyıldızı – Taşlıtarla (Nurtepe)
16.00 Gümüşdere – Tozkoparan Birlik (Kilyos)
16.00 Büyükdere – Neslişah (Çayırbaşı)
–.– Hürriyet Eğitimspor 3-0 Kağıthane Çağlayanspor (Hükmen)


7. Grup
15.00 Ayazağa Esen – İstanbul Giresun (Ayazağa Atatürk)
16.00 Göktürk – Mahmutşevketpaşa (Göktürk)
16.00 Bayrampaşa Doğan – Öz Gayrettepe (İBB Bayrampaşa)
16.30 Şehremini – Kadimspor (Namık Sevik)
–.– GOP Şemsipaşa 3-0 Çırçırspor (Hükmen)

9. Grup
10.45 Sanayi Mahallesi – Yavuzsultanselim (Yahya Kemal)
12.00 Fişekspor – Boyacıköy (Yıldıztabya)
14.30 Cankurtaran – Öz Alibeyköy (Namık Sevik)
16.30 Yeniufuk – Bağcılar Evren (K. Metin Oktay)
–.– Altınayspor 0-3 Zeytinburnu Yeşiltepe (Hükmen)


11. Grup
16.00 Gençosmanspor – Sultanmuratspor (Albayrak Suni)
17.00 Bahçelievler İY – Günyamaç (İBB Şenlikköy)
18.00 Öz Yavuzselim – Cevizli (İBB Esenler)
20.00 Esenler Turgutreis – Altınyıldız (İBB Esenler)
–.– Şafak 76 Spor 3-0 Floryaspor (Hükmen)

13. Grup
14.00 Balkan Yeşilbağlar – Üsküdar Çınarspor (Kartal Yunus)
14.00 Selami Ali Yeşilsaha – Pendik Çamlıkspor (Selimiye)
15.00 Yakacık – Pendik Yenişehir Kartalları (Kubilay Köse)
16.00 Örnekköy – İstanbul Esnafspor (Ortaçeşme)


15. Grup
13.00 Beykoz Yenimahalle – Atalar (Kavacık 15 Temmuz)
14.00 Pendik Güllübağlar – Üsküdar İcadiye (Çamlık)
16.00 İstanbul Altınordu – Anadolu Üsküdar (Kartal Yunus)
16.00 İdealtepe – Maltepe Fındıklı (İdealtepe)

17. Grup
12.30 1923 Esenkent – Harb-İş (Asım Kara)
14.00 1453 Maltepe – İçerenköy İY (İdealtepe)
16.00 Ferahspor – Hasanpaşa (Selimiye)
16.00 Ataşehir Arena – Kozyatağı (Yenisahra)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!