DOLAR 13,5265
EURO 15,3340
ALTIN 800,49
BIST 1.910,29
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 1°C
Çok Bulutlu
İstanbul
1°C
Çok Bulutlu
Sal 3°C
Çar 5°C
Per 7°C
Cum 6°C

İstanbul 2. Amatör Lig 15 Şubat 2020 Cumartesi Sonuçları

15.02.2020
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Ligde çiftli gruplarda bugün oynanacak maçların skorları sitemizde olacaktır.

2. Grup
Esenkent Gençlik 7-1 Büyük Çavuşlu
Kamiloba 0-6 Avcılar Tahtakele Kartalları
Büyükçekmece Karadeniz İdmanocağı 6-2 Beyciler
Selimpaşa 2-0 Gümüşyaka

4. Grup
Çağlayan Gençlerbirliğ 0-1 Yeniyüzyıl Gençlik
Çatalzeytin Zümrüt 0-5 Boyacıköy
Çelik 1-3 Özyarımburagz
Sefaköy 1-0 Suceyin Yeşilyayla
Fatih Görkem Atletik 1-3 Güzelhisar




6. Grup
Büyükdere 4-2 Eyüp Çırçır İmar
Ulus 1-0 Özyavuzselim
Esenler Turgutreis Gençik 2-0 Beyoğlu
Taşlıtarla 4-1 Ihlamurdere
Öz Alibeyköy 2-5 Zeytinburnu

8. Grup
İEM İlter 0-0 Beştelsiz
Atışalanı 4-4 İstanbul 25 Çat
Bağcılar İdmanyurdu Cem 1-2 Nurtepe Güney Yıldızı
Abide-i Hürriyet 4-3 GOP Şemsipaşa
Esenyurt Örnek İdmanyurdu 0-3 Cevizli

10. Grup
Altınay 1-9 Gültepe Özgençlik
Yeşildirek 2-1 Topkapı
Güngören Doğuş 2-4 FK 1864
Şafak 76 3-2 Sarıyer Yenimahalle
Kadim 2-3 Aslantepe Gençlik




12. Grup
Yeni Özkartal 0-1 Molla Aşkı
Fatih Hilal 3-1 Malkoçoğlu
Nişanca Gençlik 2-5 Şenlik Gençlerbirliği
Yenidoğangüneş 1-0 Harmantepe

14. Grup
Kozyatağı İdmanyurdu 2-1 Girne Gençlik
Pendik Kavakpınar 4-1 Beykoz Göllü Köyü
Beykoz Yenimahalle 2-5 Cevizli Kültür
Fetih Kelkit 1-4 Üsküdar İcadiye
Ataşehir Arena 1-8 Tuzla Anadolu

16. Grup
Çekmeköy Çarşı 0-3 Anadolu Hisarı
Ataşehirgücü 1-0 Doğangüneş
Hasanpaşa 3-6 Fikirtepe Dumlupınar
Koşuyolu 4-0 Feneryolu
Taç 2-0 1453 Maltepe Gençlik

18. Grup
Erenköy Gençlik 3-4 Sultan Mehmed Han
Haydarpaşa 1-4 Pendik Güllübağlar
Balkan Yeşilbağlar 5-0 Üsküdar Salacak
Şile 5-2 Pendik Çamlık
Atalar 1-4 Acıbadem Üsküdar

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!