DOLAR 8,0909
EURO 9,5609
ALTIN 494,77
BIST 1.157
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Sisli
İstanbul
21°C
Sisli
Sal 23°C
Çar 22°C
Per 19°C
Cum 19°C

İstanbul 2. Amatör Lig 16 Şubat Cumartesi Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Lig 16 Şubat Cumartesi Sonuçları
16.02.2019
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Lig 2. Hafta maçları bugün oynanacak. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17. Grup takımlarının sonuçları haberinizin devamındadır.

Skorlara destek vermek için 0530 038 19 81 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgilendirme yapabilirsiniz.




1. Grup
12.30 Avcılar Gençlerbirliği 0-1 Esenkent Gençlik (Avcılar Atatürk)
14.30 Çeltikköyspor 2-6 Karacaköy Belediyespor (Silivri Ortaköy)
14.30 Öz Örencikspor 1-12 Gümüşyaka (Çatalca)
14.30 Sayalarspor 1-4 Yalıköyspor (Silivri)
16.00 Medicell Mimaroba 1-2 Gökçealispor (Mimarsinan)

3. Grup
12.30 Ormanlı Köyüspor 3-0 Arnavutköy (Çatalca)
12.30 Silivri Kadıköy 0-4 Tepecik Anadolu (Silivri Ortaköy)
12.30 Esenyurt Kartal 0-3 Anadolu Esenyurt (Esenyurt Bld.)
14.30 Esenyurt Örnek İdmanyurdu 2-1 Selimpaşa (Esenyurt Bld.)
14.30 Karaağaçspor 2-1 Esenyurt İncirtepe (Büyükçekmece)

5. Grup
12.30 Taşlıtarlaspor 0-2 Nurtepe Güney Yıldızı (Yıldıztabya)
14.00 Neslişahspor 1-0 Büyükdere (Mimarsinan)
14.30 Kağıthane Çağlayan 3-3 Hürriyet Eğitim (Nurtepe)
14.30 Esenayspor 3-0 Gedikpaşa (Yıldıztabya)
14.30 Tozkoparan Birlik 9-0 Gümüşdere (Albayrak)

7. Grup
12.00 Çırçırspor 0-5 GOP Şemsipaşa (Mimarsinan)
14.30 Kadimspor 1-3 Şehremini (Bakırköy Bld.1 Nolu)
14.30 İstanbul Giresun 2-2 Ayazağa Esen (Bayrampaşa Bld.)
14.30 Öz Gayrettepe 1-2 Bayrampaşa Doğan (İsmet İnönü)
14.30 Mahmuşevketpaşa 1-4 Göktürk (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)





9.Grup
12.30 Bağcılar Evren 1-2 Yeni Ufuk(Mahmutbey)
12.30 Öz Alibeyköy 0-2 Cankurtaran (Karadolap)
12.30 Boyacıköy 2-1 Fişek (Çayırbaşı)
14.30 Zeytinburnu Yeşiltepe 5-1 Altınay (Zeytinburnu Hasan Doğan)
16.00 Yavuz sultan selim 1-1 Sanayi Mahallesi (Mimarsinan)

11. Grup
12.30 Cevizli 2-0 Esenler Özyavuzselim (Beyoğlu)
14.30 Günyamaç 0-0 Bahçelievler İdmanyurdu (Sadabad)
14.30 Sultanmuratspor 6-0 Gençosman (Sefaköy Kartal)
16.00 Altınyıldız 1-0 Esenler Turgutreis (Namık Sevik)

13. Grup
12.00 Pendik Çamlık 5-1 Selami Ali Yeşilsaha (Pendik Çamlık)
12.30 İstanbul Esnaf 3-1 Örnekköy (Alemdağ)
14.00 Üsküdar Çınar 0-5 Balkan Yeşilbağlar (Selimiye)
16.00 Pendik Yenişehir Kartallar 0-3 Yakacık ( Pendik Çamlık)





15. Grup
12.00 Üsküdar İcadiye 4-2 Pendik Güllübağlar (Selimiye)
13.00 Maltepe Fındıklı 3-1 İdealtepespor (Gülsuyu)
14.30 Atalarspor 0-3 Beykoz Yenimahalle (Bulvar)
16.00 Anadolu Üsküdar 5-1 İstanbul Altınordu (Selimiye)

17. Grup
14.00 Kozyatağı İdmanyurdu 6-0 Ataşehir Arena (Başıbüyük)
14.30 İçerenköy İdmanyurdu 2-1 1453 Maltepe Gençlik (İçerenköy)
14.30 Hasanpaşaspor 3-3 Ferahspor (Kartal Yunus)
15.00 Harb-İşspor 0-2 1923 Esenkentspor (Gülsuyu Asım Kara)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!