Dolar 32,2223
Euro 34,9837
Altın 2.507,40
BİST 10.895,25
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 24°C
Açık
İstanbul
24°C
Açık
Çar 22°C
Per 22°C
Cum 23°C
Cts 23°C

İstanbul 2. Amatör Lig 2 Mart Cumartesi Sonuçları

A+
A-
02.03.2019

İstanbul 2. Amatör Lig’de 5. Hafta bugün tekli gruplardaki karşılaşmalar oynanıyor. Karşılaşmaların sonuçları haberimizin devamında olacaktır.

Maç skorlarına destek vermek için 0530 038 19 81 WhatsApp veya SMS ile destek olabilirsiniz. 

1. Grup
12:30 Öz Örencik Köyü 1-2 Medicell İstanbul Mimaroba (İzzettin)
15:00 Gümüşyaka 5-1 Çeltikköy (Silivri Ortaköy)
15:00 Esenkent Gençlik 4-2 Yaliköy (Esenyurt Belediye Stadı)
16:00 Gökçeali 1-0 Karacaköy Belediye (İzzettin)

3. Grup
13:00 Silivri Kadıköy 1-0 Esenyurt Örnek İ.Y. (Silivri Ortaköy)
15:00 Karaağaç 5-1 Esenyurt Kartal (Büyükçekmece Stadı)
15:00 Selimpaşa 1-2 Arnavutköy (Celaliye Kemal Karasu)
16:00 Tepecik Anadolu 2-7 Ormanlı Köyü (Mimarsinan Baba Hakkı)
17:00 Esenyurt İncitepe 0-3 Anadolu Esenyurt (Esenyurt Belediye)


5. Grup
12:30 Büyükdere 6-1 Gümüşdere (Sarıyer Çayırbaşı)
15:00 Neslişah 0-0 Tozkoparan Birlik (Fatih Mimarsinan)
15:00 Taşlıtarla 1-6 Kağıthane Çağlayan (Yıldıztabya)
15:00 Nurtepe Güney Yıldızı 2-4 Esenay (Kağıthane Nurtepe)
15:00 Hürriyet Eğitim 0-2 Gedikpaşa (Kağıthane Hasbahçe)

7. Grup
15:00 Mahmutşevketpaşa 1-3 Öz Gayrettepe (Feriköy)
15:00 İstanbul Giresun 11-2 Çırçır (Bayrampaşa Belediye Stadı)
15:00 Ayazağa Esen 1-2 Kadimspor (Ayazağa)
15:00 Göktürkspor 0-2 Bayrampaşa Doğan (Göktürk)
15:00 GOP. Şemsipaşa 2-2 Şehremini (Küçükköy)

9. Grup
13:00 Yavuz Sultan Selim 2-1 Bağcılar Evren (Fatih Mimarsinan)
14:00 Yeni Ufuk 7-1 Altınay (Küçükçekmece Metin Oktay)
15:00 Öz Alibeyköy 3-1 Boyacıköy (Eyüp Karadolap)
15:00 Sanayi Mahallesi 3-0 Zeytinburnu Yeşiltepe (Kağıthane Yahya Kemal)
15:00 Cankurtaran 4-1 Fişekspor (Namık Sevik)


11. Grup
15:00 Günyamaç 4-1 Cevizli (Gazi Mahallesi)
15:00 Gençosman 2-3 Şafak 76 (Albayrak Suni Çim)
16:00 Bahçelievler-Altınyıldız (İBB Şenlikköy)
19:30 Esenler Öz Yavuzselim 2-3  Esenler Turgutreis (İBB Esenler)
__ __ Sultanmurat 3-0 Floryaspor (Hükmen)

13. Grup
12:00 Yakacık 2-0 Selami Ali Yeşilsaha (Kartal Yunus)
12:30 İstanbul Esnaf 3-1 Pendik Yenişehir Kartalları (Alemdağ)
15:00 Örnekköyspor 6-0 Pendik Çamlık (Ortaçeşme)
16:00 Balkan Yeşilbağlar 1-4 Girne Gençlik (Kartal Yunus)

15. Grup
14:00 Beykoz Yenimahalle 1-2 Maltepe Fındıklı (Çavuşbaşı)
14:00 İstanbul Altınordu 0-0 Küçükbakkalköy (Kartal Yunus)
15:00 Pendik Güllübağlar 0-3 İdealtepe (Pendik Çamlık)
16:00 Atalar 2-1 Üsküdar İcadiye (Kartal Bulvar)

17. Grup
14:00 Ferahspor 0-1 Üsküdar Salacak (Selimiye)
14:30 Harb-İş 1-1 İçerenköy İ.Y. (Maltepe Başıbüyük)
16:00 1923 Esenkent 2-1 Kozyatağı (Gülsuyu Asım Kara)
16:00 1453 Maltepe Gençlik 7-2 Ataşehir Arena (İdealtepe Suni Çim)

AmatorLig.Net 


ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!