DOLAR 7,5575
EURO 8,9826
ALTIN 474,05
BIST 1.112
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Rüzgarlı
İstanbul
23°C
Rüzgarlı
Pts 25°C
Sal 27°C
Çar 27°C
Per 27°C

İstanbul 2. Amatör Lig 23 Şubat 2020 Pazar Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Lig 23 Şubat 2020 Pazar Sonuçları
23.02.2020
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Ligde çiftli gruplarda 4. hafta maçlarının sonuçları sitemizde olacaktır.

2. Grup
Gümüşyaka 11-1 Kamiloba
Beyciler 2-4 Selimpaşa
Avcılar Tahtakele Kartalları 1-4 Esenkent Gençlik

4. Grup
Suceyin ve Yeşilyayla 0-0 Çağlayan Gençlerbirliği
Boyacıköy 4-0 Fatih Görkem Atletik
Öz Yarımburgaz 3-3 Çatalzeytin Zümrüt
Güzelhisar 3-2 Sefaköy
Yeniyüzyıl Gençlik 3-0 Çelik

6. Grup
Beyoğlu 0-4 Ulus
Zeytinburnu 2-0 Taşlıtarla
Özyavuzselim 2-8 Büyükdere
Eyüp Çırçır İmar 1-2 Öz Alibeyköy
Ihlamurdere 5-1 Esenler Turgutreis

8. Grup
Cevizli 1-0 İstanbul Emnyet
İstanbul 25 Çat 4-1 Esenyurt Örnek İdmanyurdu
Beştelsiz 2-1 Bağcılar İdmanyurdu Cem
Nurtepe Güneyyıldızı 1-4 Abide-i Hürriyet
GOP Şemsipaşa 5-0 Atışalanı


10. Grup
Sarıyer Yenimahalle 6-1 Kadim
Aslantepe 6-0 Altınay
Gültepe Özgençlik 5-0 Güngören Doğuş
Topkapı yarıda kaldı Şafak 76 (85’te 1-1 devam ederken Hakeme saldırı sebebiyle yarıda kaldı)
FK 1864 3-2 Yeşildirek

12. Grup
Sanayi Mahallesi 2-3 Fatih Hilal
Molla Aşkı 3-1 Yenidoğangüneş
Malkoçoğlu 2-1 Yeni Özkartal
Harmantepe 6-1 Nişanca Gençlik

14. Grup
İcadiye 0-3 Kavakpınar
Beykoz Göllü Köyü 6-0 Ataşehir Arena
Cevizli Kültür 1-1 Kozyatağı
Girne Gençlik 4-1 Fetih Kelkit
Tuzla Anadolu-Beykoz Yenimahalle

16. Grup
Fikirtepe Dumlupınar 3-0 Koşuyolu
Doğangüneş 1-3 Taç
1453 Maltepe Gençlik 5-1 Hasanpaşa
Anadolu Hisarı 0-2 Ataşehirgücü
Feneryolu 2-4 Çekmeköy Çarşı

18. Grup
Pendik Güllübağlar 0-2 Balkan Yeşilbağlar
Sultan Mehmed Han 0-6 Şile
Acıbadem Üsküdar 1-0 Erenköy Gençlik
Üsküdar Salacak 4-0 Atalar
Pendik Çamlık 80 Haydarpaşa

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!