DOLAR 8,4396
EURO 10,0747
ALTIN 492,32
BIST 1.393
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 36°C
Sıcak
İstanbul
36°C
Sıcak
Paz 35°C
Pts 36°C
Sal 38°C
Çar 37°C

İstanbul 2. Amatör Lig 24 Mart Pazar Sonuçları

24.03.2019
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Lig 7. Hafta sonuçlarına haberin devamına ulaşabilirsiniz

Maç skorlarına destek vermek için 0530 038 19 81 WhatsApp ve SMS ile destek olabilirsiniz

1. Grup
14:00 Karacaköy Belediye 6-0 Öz Örencik
16:00 Esenkent Gençlik 8-0 Sayalar
16:00 Gökçeali 4-2 Gümüşyaka
16:00 Yalıköy-Avcılar Gençlerbirliği

3. Grup
12:00 Esenyurt İncirtepe 1-1 Esenyurt Kartal
14:00 Anadolu Esenyurt 2-1 Karaağaç
14:00 Ormanlı Köyü 3-2 Esenyurt Örnek İ.Y.
16:00 Selimpaşa 3-2 Tepecik Anadolu
16:00 Arnavutköy 3-0 h Silivri Kadıköy


5. Grup
12:00 Hürriyet Eğitim 0-0 Nurtepe Güneyyıldızı
15:00 Gümüşdere-Neslişah
16:00 Büyükdere 1-0 Tozkoparan Birlik
16:00 Gedikpaşa 1-1 Taşlıtarla

7. Grup
09:30 Bayrampaşa Doğan 2-1 Mahmutşevketpaşa
14:30 GOP. Şemsipaşa 1-2 Ayazağa Esen
16:00 Göktürk 1-0 Öz Gayrettepe
16:00 Şehremini 6-3 İstanbul Giresun

9. Grup
13:00 Altınay 0-1 Yavuz Sultan Selim
14:00 Cankurtaran 2-1 Boyacıköy
15:00 Fişekspor 1-2 Öz Alibeyköy
16:00 Yeni Ufuk 4-2 Sanayi Mahallesi
16:00 Z.Yeşiltepe 1-4 Bağcılar Evren

11. Grup
11:00 Esenler Öz Yavuz Selim 2-6 Bahçelievler İ.Y.
13:00 Esenler Turgutreis 3-1 Günyamaç
15:00 Altınyıldız 2-2 Cevizli
16:00 Şafak 76 1-2 Sultanmurat



13. Grup
16:00 Selami Ali Yeşilsaha 0-6 İstanbul Esnaf
16:00 Girne Gençlik 4-1 Üsküdar Çınarspor
16:00 Yakacık 4-0 Örnekköy
16:00 Pendik Çamlık 0-5 Pendik Yenişehir Kartalları

15. Grup
14:00 Pendik Güllübağlar 4-1 Beykoz Yenimahalle
14:00 Maltepe Fındıklı 4-3 Üsküdar İcadiye
16:00 İdealtepe-Atalar
16:00 Küçükbakkalköy 1-3 Anadolu Üsküdar

17. Grup
12:00 Kozyatağı 0-2 İçerenköy İ.Y.
14:00 Üsküdar Salacak 1-3 Hasanpaşa
16:00 1453 Maltepe Gençlik 2-3 1923 Esenkent
16:30 Ataşehir Arena 0-3 Harb-İş

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!