DOLAR 13,4751
EURO 15,2752
ALTIN 798,71
BIST 1.910,29
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 1°C
Çok Bulutlu
İstanbul
1°C
Çok Bulutlu
Sal 3°C
Çar 4°C
Per 7°C
Cum 6°C

İstanbul 2. Amatör Lig 29 Şubat 2020 Cumartesi Sonuçları

29.02.2020
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Ligde çiftli gruplarda 5. hafta maçları bugün oynanacak.

2. Grup
Esenkent Gençlik 2-3 Gümüşyaka
Kamiloba 2-1 Beyciler
Selimpaşa 2-3 Büyükçekmece Karadeniz

4. Grup
Çelik 0-1 Suceyn ve Yeşilyayla
Özyarımburgaz 2-6 Boyacıköy
Çatalzeytin Zümrüt 0-2 Yeniyüzyıl Gençlik
Çağlayan Gençlerbirliği 0-3 Güzelhisar
Sefaköy 2-1 Fatih Görkem Atletik

6. Grup
Büyükdere 9-0 Beyoğlu
Zeytinburnu 1-0 Ihlamurdere
Öz Alibeyköy 3-0 Özyavuzselim
Ulus 1-4 Esenler Turgutreis
Taşlıtarla 4-1 Eyüp Çırçır İmar




8. Grup
Bağcılar İdmanyurdu Cem 0-6 Cevizli
Beştelsiz 1-1 Nurtepe Güneyyıldızı
Esenyurt Örnek İdmanyurdu 2-5 GOP Şemsipaşa
İstanbul Emniyet 2-1 İstanbul 25 Çat
Atışalanı 0-3 Abide-i Hürriyet

10. Grup
Altınay 0-3 Sarıyer Yeniöahalle
Aslantepe-Gültepe Özgençlik
Kadim 1-1 Topkapı
Şafak 76 2-2 FK 1864
Yeşildirek 4-2 Güngören Doğuş

12. Grup
Sanayi Mahallesi 4-1 Malkoçoğlu
Fatih Hilal 0-0 Şenlik Gençlerbirliği
Nişanca Gençlik 4-4 Molla Aşkı
Yenidoğangüneş 3-3 Yeni Özkartal

14. Grup
Kozyatağı 2-3 Tuzla Anadolu
Üsküdar İcadiye 1-0 Beykoz Göllü Köyü
Fetih Kelkit 3-3 Cevizli Kültür
Beykoz Yenimahalle 4-2 Ataşehir Arena
Kavakpınar 6-1 Girne Gençlik




16. Grup
Anadolu Hisarı 2-0 Doğangüneş
Ataşehirgücü 3-2 Feneryolu
Çekmeköy Çarşı 0-3 Fikirtepe Dumlupınar
Koşuyolu 0-3 1453 Maltepe Gençlik
Hasanpaşa 2-2 Taç

18. Grup
Haydarpaşa 3-1 Sultan Mehmed Han
Balkan Yeşilbağlar 3-1 Pendik Çamlık
Şile 3-1 Acıbadem Üsküdar
Pendik Güllübağlar 4-2 Üsküdar Salacak
Erenköy Gençlik 3-1 Atalar

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!