DOLAR 7,1781
EURO 8,7217
ALTIN 415,19
BIST 1.483
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 9°C
Çok Bulutlu
İstanbul
9°C
Çok Bulutlu
Per 10°C
Cum 14°C
Cts 12°C
Paz 10°C

İstanbul 2. Amatör Lig 4 Mart 2020 Çarşamba Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Lig 4 Mart 2020 Çarşamba Sonuçları
04.03.2020
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Ligde tekli gruplarda oynanan hafta içi maçları bugün oynandı.

1. Grup
Yalıköy 5-1 Celaliye
Çanakça 4-1 Silivri
Değirmenköy 1963 4-0 Çakılköy
Haraççı 0-5 Subaşu
Esenyurt Gümüşhane 3-2 Gümüşpınar

3. Grup
Akörenköy 1-1 Yeşilbayır
İstanbul Mimaroba 1-4 Silivri Mimarsinan
Dağyenice 6-4 Karaağaç
Arnavutköy 6-0 Esenyurt Kartal

5. Grup
Arena Olimpik 1-2 Zeytinburnu 1957
Şişli Anadolu 0-3 Altınyıldız
Girensun Emeksan 4-3 Fişek
Yenişehir 0-4 Yavuzsultanselim



7. Grup
Sarıyer Maden 6-2 Gürzafer
Altınaslar 1-3 Bahçelievler
Ceylan 2-2 Pınar
Telsiz 0-5 Küçükayasofya

9. Grup
İstanbul Gençlergücü 0-5 Yeşilılgaz
Ayazağa Esen 2-3 Mahmutşevketpaşa
Avcılar Gençlebirliği 3-2  Gümüşdere
İstanbul Sivas 1-4 Hürriyet Eğitim
Muratpaşa 0-7 Haydar

11. Grup
Poligon Fethiye 3-3 Gaziosmanpaşa Barbaros
Neslişah 0-2 Filiz
Küçükçekmece Tokat Bereketli 4-2 Haznedar Çetinkaya
Zeytinburnu Yeşiltepe 4-3 Şişli Gençlik
Bağcılar Gençlergücü 8-2 Günyamaç



13. Grup
Avcılar Gümüşpala 1-5 Avcılar Cihangir
Ateştuğla 1-0 Gedikpaşa
Sarıyer FSM 2-1 Alemdar
Atakent 2015 1-2 Avcılar 1903
Esenler Kulüp Atletik 1-3 İTÜ

15. Grup
Ferah 2-1 Üsküdar Çınar
Pendikgücü 2-5 Çiğdem
Erenköy Acar 1-1 Maltepe Fındıklı
Pendik Doğan 6-1 Tuzla Mimarsinan
Tuzla Gençlerbirliği 2-1 Sarıgazi

17. Grup
Ömerli 0-8 Acıbadem
Pendik Yenişehir Kartalları 3-1 Selami Ali Yeşilsaha
İdealtepe 3-2 Altınordu

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!