Dolar 17,9450
Euro 18,3372
Altın 1.034,38
BİST 2.785,16
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31°C
Açık
İstanbul
31°C
Açık
Çar 28°C
Per 30°C
Cum 29°C
Cts 29°C

İstanbul 2. Amatör Lig 5 Mart 2020 Perşembe Sonuçları

A+
A-
05.03.2020

İstanbul 2. Amatör Ligde 6. haftada oynanan günün maç sonuçları şöyledir.

2. Grup
Büyükçekmece Karadeniz-Kamiloba
Beyciler 0-2 Esenkent Gençlik
Avcılar Tahtakale Kartalları 6-0 Büyük Çavuşlu

4. Grup
Suceyin ve Yeşilyayla 1-0 Çatalzeytin Zümrüt
Boyacıköy 6-2 Sefaköy
Fatih Görkem Atletik 2-1 Çağlayan Gençlerbirliği
Güzelhisar 1-0 Çelik
Yeniyüzyıl Gençlik 3-1 Özyarımburgaz



6. Grup
Ihlamurdere 5-0 Ulus
Esenler Turgutreis 3-3 Büyükdere
Beyoğlu 1-3 Öz Alibeyköy
Eyüp Çırçır İmar 0-4 Zeytinburnu
Özyavuzselim 1-3 Taşlıtarla

8. Grup
GOP Şemsipaşa 0-4 İstanbul Emniyet
Abide-i Hürriyet 7-6 Esenyurt Örnek İdmanyurdu
İstanbul 25 Çat 6-0 Bağcılar İdmanyurdu Cem
Nurtepe Güneyyıldızı 0-3 Atışalanı
Cevizli 1-0 Beştelsiz



10. Grup
Sarıyer Yenimahalle 1-1 Aslantepe
Topkapı 2-0 Altınay
Gültepe Özgençlik 2-3 Yeşildirek
FK 1864 5-1 Kadim
Güngören Doğuş 0-7 Şafak 76

12. Grup
Malkoçoğlu 2-0 Yenidoğangüneş
Yeni Özkartal 4-0 Nişanca Gençlik
Harmantepe 0-0 Fatih Hilal
Şenlik Gençlerbirliği 3-3 Sanayi Mahallesi

14. Grup
Cevizli Kültür 2-3 Kavakpınar
Ataşehir Arena 2-3 Kozyatağı
Beykoz Göllü Köyü 0-0 Beykoz Yenimahalle
Tuzla Anadolu 1-4 Fetih Kelkit
Girne Gençlik 1-3 Üsküdar İcadiye

16. Grup
Feneryolu 0-1 Anadolu Hisarı
Doğangüneş 0-4 Hasanpaşa
Taç 0-5 Koşuyolu
1453 Maltepe Gençlik 2-0 Çekmeköy Çarşı
Fikirtepe Dumlupınar 0-0 Ataşehirgücü

18. Grup
Acıbadem Üsküdar 0-1 Haydarpaşa
Üsküdar Salacak 4-4 Erenköy Gençlik
Atalar 3-2 Şile
Sultan Mehmed Han 0-10 Balkan Yeşilbağlar
Pendik Çamlık 0-0 Pendik Güllübağlar

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!