DOLAR 7,4126
EURO 9,0363
ALTIN 441,98
BIST 1.542
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
13°C
Sağanak Yağışlı
Pts 13°C
Sal 15°C
Çar 5°C
Per 5°C

İstanbul 2. Amatör Lig 7 Nisan Pazar Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Lig 7 Nisan Pazar Sonuçları
07.04.2019
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Ligde çiftli gruplarda 10. hafta programı bugün oynanacak.

2. Grup
Avcılar 1903 0-5 Gümüşpınar
Seymenköy 2-3 Akörenköy
Çanakça 1-6 Çatalca İhsaniye
Celaliye 1-2 Dağyenice

4. Grup
Rumeli Hisarı 1-2 Sarıyer Maden
Çatalzeytin 2-2 Beştelsiz
Küçükçekmece Tokat Bereketli 1-1 Etiler
Nurtepe 5-0 Çelik
Zeytinburnu Zafer 1-3 Haznedar Çetinkaya




6. Grup
Yenişehir 3-0 Bağcılar İdmanyurdu Cem
Beyoğlu 1-1 Kocamustafapaşa
Alemdar 1-6 Etiler Kartal
Güngören Doğuş 3-6 Yeni Özkartal
Avcılar Gümüşpala 4-0 Poligon Fethiye

8. Grup
Özyarımburgaz 6-2 İstanbul Artvin
Altınok 2-2 Yeni Ortabayır
Büyük Ümitler 2-2 Şenlik Gençlerbirliği
Altınaslar 0-3 İstanbul Barış




10. Grup
Şişli Anadolu 2-2 Yenidoğangüneş
İstanbul Gençlergücü 1-4 İTÜ
Küçükpazar 3-0 Molla Aşkı
Bağcılar Gençlergücü 2-0 Olimpiyat

12. Grup
Söğütlüçeşme Birlik 2-0 Yeşilılgaz
Şişli Gençlik 1-1 Fatih
İstanbul Erzincan 2-1 Harmantepe
Zeytinburnu-Halkalı Taştepe
Ateştuğla 2-2 Bahçelievler

14. Grup
Beykoz Göllü Köyü 0-5 Atlas Yıldız
Feneryolu 5-4 Çekmeköy Çarşı
Tuzla Gençlerbirliği 1-3 Anadolu Hisarı

16. Grup
Sultan Mehmed Han 3-5 Sapanbağları
Pendik Doğan 2-4 Ümraniye Hekimbaşı
FK 1864 4-2 İstanbul Ataşehir
Ataşehir Yonca 3-2 Çiğdem

18. Grup
Ömerli 1-2 Tokatköy
Kavakpınar 1-2 Selamsız
Acıbadem Üsküdar 5-2 Doğangüneş
İnkılap 10-0 Öz Ataşehir

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!