DOLAR 8,2364
EURO 10,0327
ALTIN 484,93
BIST 1.441
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C
İstanbul
°C
°C
°C
°C
°C

İstanbul 2. Amatör Lig 9 Mart Cumartesi Sonuçları

09.03.2019
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Lig’de 6. Hafta bugün çiftli gruplardaki karşılaşmalar oynanıyor. Karşılaşmaların sonuçları haberimizin devamında olacaktır.

Maç skorlarına destek vermek için 0530 038 19 81 WhatsApp ve SMS ile destek olabilirsiniz.

2. Grup
15:00 Seymenköy 2-1 Ovayenice (Silivri) Ev Sahibi 2-1  Öndeyken TATİL
15:00 Gümüşpınar 4-2 Çatalca İhsaniye (Gürpınar)
15:00 Dağyenice 0-1 Akörenköy (Çatalca)
15:00 Celaliye 4-1 Çanakça (Celaliye)
15:00 Avcılar 1903 2-5 Ortaköy Silivri (Avcılar Atatürk)

4. Grup
12:30 Sarıyer Maden 1-1 Beştelsiz (Sarıyer Çayırbaşı)
15:00 Çatalzeytin Zümrüt 0-5 Haznedar Çetinkaya (Kağıthane Mehmet Akif Ersoy)
15:00 Rumeli Hisarı 1-3 Nurtepe (Beşiktaş İsmet İnönü Tesisleri)
16:00 Küçükçekmece Tokat Bereketli 3-5 Zeytinburnu Zafer (Kanarya)
17:00 Etilerspor 4-1 Çelikspor (Beşiktaş İsmet İnönü Tesisleri)




6. Grup
15:00 Alemdar 6-2 Bağcılar İ.Y.Cemspor(Küçükköy)
15:00 Yeni Özkartal 3-0 Poligon Fethiye (Gazi Mahallesi)
15:00 Beyoğlu 2-3 Avcılar Gümüşpala (Beyoğlu)
15:00 Güngören Doğuş 3-4 Yenişehir (Albayrak)
16:00 Kocamustafapaşa 1-0 Etiler Kartalspor (Namık Sevik)

8. Grup
13:00 Altınok 3-2 Büyük Ümitler (Fatih Mimarsinan)
15:00 Öz Yarımburgaz 4-2 Şenlik Gençlerbirliği (Halkalı Etap)
15:00 Yeni Ortabayır 2-1 Güzelhisar (Kağıthane Yahya Kemal)
16:00 İstanbul Barışspor 6-2 İstanbul Artvin (İBB Şenlikköy)
__ __ Altınaslar 3-0 Halkalı (Hükmen)


10. Grup

10:00 Küçükpazar 4-4 Aslantepe (Namık Sevik)
12:00 İTÜ 3-4 Arena Olimpik GSK (İTÜ Ayazağa Kampüsü)
13:00 Şişli Anadolu 2-3 Olimpiyat (Kağıthane Mehmet Akif Ersoy)
15:00 Molla Aşkı 3-3 Yeni Doğangüneş (Fatih Mimarsinan)
16:00 İstanbul Gençlergücü 1-3 Bağcılar Gençlergücü (Taşoluk)



12. Grup
11:00 Fatih 2-1 Harmantepe (Fatih Mimarsinan)
14:00 Bahçelievler 3-0 Yeşilılgaz (İBB Şenlikköy)
14:00 Şişli Gençlik 0-1 Söğütlüçeşme Birlik (Kağıthane Nurtepe)
15:00 İstanbul Erzincan 6-0 Halkalı Taştepe (İFA)
15:00 Ateştuğla 0-1 Zeytinburnu (Bağcılar Mahmutbey)

14. Grup
12:30 Çekmeköy Çarşı 1-9 K.Cevizli Gençlergücü (Alemdağ)
14:00 Rüzgarlıbahçe 5-3 Anadolu Hisarı (Kavacık)
16:30 Feneryolu 3-5 Tuzla Gençlerbirliği (Yeni Sahra)
__ __ Pendik Velibaba 0-3 Beykoz Gollü Köyü (Hükmen)

16. Grup
12:30 İstanbul Ataşehir 0-4 Ümraniye Hekimbaşı (İçerenköy)
15:00 Çiğdemspor 1-1 Erenköy Acar (Paşabahçe)
15:00 FK 1864 4-1 Sultan Mehmed Han (Dolayoba)
16:00 Ataşehir Yonca 0-2 Pendik Doğan (İçerenköy)


18. Grup

10:45 Tokatköy 11-1 Öz Ataşehir (Alemdağ)
12:00 Acıbadem Üsküdar 0-2 İnkılapspor (Selimiye)
15:00 Ömerlispor 2-4 Kavakpınar (Şile)
16:00 Doğangüneş 1-4 Anadolu Kartalları (Selimiye)

AmatorLig.Net 


ETİKETLER: ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!