Dolar 32,8221
Euro 35,1421
Altın 2.449,46
BİST 10.771,36
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Açık
İstanbul
29°C
Açık
Paz 29°C
Pts 30°C
Sal 29°C
Çar 29°C

İstanbul SAL’da ikinci hafta Hakemleri açıklandı

A+
A-
14.10.2022

İstanbul Süper Amatör Ligde ikinci haftanın Hakemleri belli oldu. Haftanın hakemlerini haberin devamında bulabilirsiniz.

1877 Alemdağ-Ortaçeşme: Serkan Hanoğlu
Akşemsettin Parsellerspor-İFA: Semih Gökmen
Alibeyköyspor-Beykoz Çavuşbaşı: Sinan Ertinğü
Bağlarbaşı-Avcılar Belediye: Barış Kaan Doğancı
Bahçelievler Gümüşhane-Mecidiyeköy: Kadir Demir
Bayrampaşa Altıntepsi-Albayrak: Safa Yılmaz
Beşyüzevler-Büyükçekmece Belediye: Serkan Ok
Beykoz 1908-Küçükçekmece İY: Candaş Elbil
Beykoz İY-Balat: Recep Buğra Demirci
Cevizli Anadolu-Tophane Tayfun: Aytaç Geçgel
Çekmeköy Belediye Alemdağ-Yenibosna: Ferdi Karadoruk
Dikilitaş-Yeşilköy: İsmail Barkın Özsavlu
Fatih Mimarsinan-Başakşehirspor: Kaan Aksoy
Gülsuyu-Gaziosmanpaşa: Erkan Tellioğlu
Gültepe-Selimiye: Muhammed Emin Gül,
Irmakspor-Yeniköy: Oğuzhan Talha Karakuş
İnkılap-Anadolu Hisarı: Denizhan Aydın
İstanbul Bafra-Taşlıtarla: Oğuzcan Duran
İstanbul Bulancak-Paşabahçe: Semih Gökmen
İstanbul Gümüşhane-Çıksalın: İlkay Selçik
İstanbul Mesudiye-Küçükçekmece: Can Cengiz
İstanbul ve Esenyurt Ordu-Çengelköyspor: Gökhan Tezgel
İzzetpaşa-Yamanspor: R. Mert Coşkun
Kartalgücü-Çubuklu: Erdem Bayık
Küçükçekmece Yeşilova Esnaf-Yeşilılgaz: İlker Yasin Avcı
Küçükköy-Soğuksu: Safa Yılmaz
Leventspor-Ayazağa: Recep Buğra Çetin
Maltepe-İstanbul Siirt Y. Selim: Erdem Bayık
Merkezefendi-Boyacıköy: Özer Bektaş
Nart SK-Taçspor: Mehmet Alperen Güçyetmez
Okspor-Yeniufuk: Süleyman Yavaşoğlu
Orhanlıspor-Kağıthane: Oğuzhan Demir
Ormanlı Köyü-Dudullu: Ahmet Yakup Akçal
Özkaracaahmet-Balkan Yeşilbağlar: Yusuf Bozdoğan
Pazariçi Köprülü-Çamlıca: Şenol Bektaş
Pınarspor-İstanbul Anadolu Futbol A.Ş: Burhan Öztürk
Sarıyer Yeni Mahalle-Küçükayasofya: Gökalp Özen
Yeşilbayır- Fikirtepe Dumlupınar: Berkay Urlu

Takımlar ev sahibi takımına ve alfabetik sıraya göze yazılmıştır.

ETİKETLER: ,
error: İzinsiz kopyalanamaz!