DOLAR 8,3160
EURO 10,0086
ALTIN 477,78
BIST 1.420
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C
İstanbul
°C
°C
°C
°C
°C

İstanbul Süper Amatör Lig 17 Eylül Pazar Canlı Maç Skorları

17.09.2017
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde heyecan sürüyor. 2. hafta maçları bugün oynanacak maçlarda tamamlanacak. 1, 3, 5, 7 ve 9. Grup maçlarının programı şu şekilde.

Maçlar tamamlandığında puan durumları hemen eklenecektir.

Sayfayı yenilemek için TIKLAYINIZ

Not: Skor desteği vermek isterseniz 0532 574 3379 numaralı telefona Whatsapp’tan  mesaj yollayabilirsiniz.

17 Eylül 2017 Pazar maç programı

1. Grup
16.30 Davutpaşaspor 0-1 Leventspor (Namık Sevik)
16.30 Dudulluspor 1-0 Gültepespor (Dudullu)
16.30 Çubukluspor 1-5 İstanbul Bafraspor (Paşabahçe)
16.30 Başakşehirspor 2-3 Albayrakspor (Şehit Mehmet Özçelik)
16.30 Esentepe Adıyamanspor 3-2 Güngörenspor (Cebeci)

3. Grup
14.30 Çapaspor 9-0 Gültepe Özgençlikspor (Namık Sevik)
14.30 Yıldırım Bosnaspor 3-2 Ortaköyspor (Bayrampaşa Belediye)
14.30 Soğuksuspor 2-1 İstanbul Kayaşehirspor (Paşabahçe)
15.00 Arnavutköy Belediyespor 0-2 Beşyüzevlerspor (Bolluca)
16.30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 5-2 Bağcılar İstoçspor (Beyoğlu)





5. Grup
16.30 Kanaryaspor 1-1 Kavacıkspor (Kanarya)
16.30 Mahmutbeyspor 0-0 Sultanbeyli Uzunderespor (Bağcılar Belediye Mahmutbey)
16.30 Merkezefendispor 1-1 Kocasinanspor (Merkezefendi)
16.30 Teraziderespor 1-3 Kilyosspor (Bayrampaşa Belediye)
16.30 İstanbul Siirtspor 2-1 Bostancıspor (Fatih Mimar Sinan)

7. Grup
12.30 Vefaspor 3-1 Ortaçeşmespor (Vefa)
16.30 Yahya Kemalspor 0-0 Hasköyspor (Yahya Kemal)
16.30 Kartal Belediyespor 0-3 Bağlarbaşıspor (Yunus)
16.30 Akatlarspor 0-2 Avcılar Belediyespor (Çilekli)
16.30 Gazi Mahallesispor 6-1 Şafakspor (Gazi Mahallesi)


9. Grup

14.30 Başakşehir İkitellispor 1-0 Zara Ekinlispor (Şehit Erdem Özçelik)
16.30 İFA Spor 1-0 Fikirtepe Dumlupınarspor (İFA)
16.30 Bakırköyspor 1-0 İstanbul Malatyaspor (Bakırkırköy)
16.30 Pazariçi Köprülüspor 0-3 Bayrampaşa Altıntepsispor (Yıldıztabya)
16.30 Araphanspor 3-0 Kemahspor (Ortaçeşme)

AmatorLig.Net



ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!