Dolar 16,8239
Euro 17,5886
Altın 977,59
BİST 2.405,98
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Açık
İstanbul
29°C
Açık
Sal 29°C
Çar 30°C
Per 29°C
Cum 25°C

İstanbul Süper Amatör Lig 29 Ekim Pazar Maç Skorları

A+
A-
29.10.2017

İstanbul Süper Amatör Lig 9. Hafta bugün oynanan maçlarla sona erdi. 1, 3, 5, 7 ve 9. Grup takımlarının oynadığı maçların programı ve skorları haberin devamında.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 574 3379’a Whatsapp ya da SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

Not: Maçlar tamamlandığında puan durumları eklenecektir.

29 Ekim 2017 Pazar Maç Programı

1. Grup
11.00 Başakşehirspor 0-1 Davutpaşaspor (İBB Cebeci)
14.30 İstanbul Bafraspor 1-0 Albayrakspor (Bayrampaşa Bld.)
15.00 Gültepespor 2-1 Güngörenspor (Yahya Kemal)
15.00 Çubukluspor 3-3 Yenibosnaspor (Çavuşbaşı) (93’de tatil edildi)
16.30 Dudulluspor 1-3 Leventspor (Dudullu)
–.– Esentepe Adıyamanspor (BAY)

3. Grup
14.00 Bağcılar İSTOÇ 0-3 Ortaköyspor (Mahmutbey)
14.30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 0-1 Beşyüzevlerspor (Beyoğlu)
14.30 Gültepe Özgençlikspor 2-3 İstanbul Kayaşehirspor (Sefaköy Kartal)
15.00 Çapaspor 1-1 Dolayobaspor (Namık Sevik)
15.00 Soğuksuspor 2-1 Arnavutköy Belediyespor (Paşabahçe)
–.– Yıldırım Bosnaspor (BAY)




5. Grup
10.30 Sultanbeyli Uzunderespor 1-0 Bostancıspor (Sultanbeyli 75. Yıl)
12.30 Teraziderespor 2-4 Kanaryaspor (Bayrampaşa Bld.)
14.30 Kocasinanspor 61 Kilyosspor (Kocasinan)
14.30 Merkezefendispor 1-1 Kurtköyspor (Merkezefendi)
16.00 Mahmutbeyspor 0-1 Kavacıkspor (Mahmutbey)
–.– İstanbul Siirtspor (BAY)

7. Grup
13.00 Vefa 3-1 Hasköyspor (Namık Sevik)
14.00 Akatlarspor 1-1 Yahya Kemalspor (Çilekli)
14.00 Ortaçeşmespor 1-3 Şafakspor (Ortaçeşme)
14.30 Kartal Belediyespor 2-1 Kaynarcaspor (Kartal Yunus)
15.00 Bağlarbaşıspor 1-2 Avcılar Belediyespor (Yenisahra)
–.– Gazi Mahallesispor (BAY)

9. Grup
13.00 Fikirtepe Dumlupınarspor 2-4 İstanbul Malatyaspor (Yenisahra)
14.30 Başakşehir İkitellispor 1-3 İFA Spor (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
14.30 Kemahspor 0-1 Pazariçi Köprülüspor (Selimiye)
14.30 Zara EKinlispor 0-0 Bakırköyspor (Zara Ekinli)
16.30 Bayrampaşa Altıntepsispor 3-1 Araphanspor (Bayrampaşa Bld.)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!