DOLAR 7,1781
EURO 8,7217
ALTIN 415,19
BIST 1.483
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 9°C
Çok Bulutlu
İstanbul
9°C
Çok Bulutlu
Per 10°C
Cum 14°C
Cts 12°C
Paz 10°C

İstanbul Süper Amatör Lig 3. Hafta Maç Programı

İstanbul Süper Amatör Lig 3. Hafta Maç Programı
20.09.2017
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Lig 3. hafta maç programı belli oldu. 1, 3, 5, 7 ve 9. Grup takımları maçlarını 23 Eylül Cumartesi günü oynarken 2, 4, 6 ve 8. Grup takımları maçlarına Pazar günü çıkacaklar.

23 Eylül 2017 Cumartesi maç programı

1. Grup
16.00 Leventspor – Yenibosnaspor (Çilekli)
16.00 Güngörenspor – Davutpaşaspor (İFA)
16.00 Albayrakspor – Esentepe Adıyamanspor (Albayrak)
16.00 İstanbul Bafraspor – Başakşehirspor (Bayrampaşa Belediye)
16.00 Gültepespor – Çubukluspor (Seyrantepe)
— . — Dudulluspor (BAY)

3. Grup
14.00 Ortaköyspor – Arnavutköy Belediyespor (Çilekli)
16.00 Beşyüzevlerspor – Dolayobaspor (İBB Bayrampaşa)
16.00 İstanbul Kayaşehirspor – Yıldırım Bosnaspor (Bolluca)
Gültepe Özgençlikspor – Soğuksuspor (Sefaköy Kartal)
16.00 Bağcılar İSTOÇ Spor – Çapaspor (Mahmutbey)
— . — Beyoğlu Yeniçarşıspor (BAY)

5. Grup
16.00 Kavacıkspor – Kurtköyspor (Kavacık)
16.00 Bostancıspor – Kanaryaspor (Yenisahra)
16.00 Kilyosspor – İstanbul Siirtspor (Kilyos)
16.00 Kocasinanspor – Teraziderespor (Kocasinan)
16.00 Sultanbeyli Uzunderspor – Merkezefendispor (Sultanbeyli 75. Yıl)
— . — Mahmutbeyspor (BAY)

7. Grup
12.00 Bağlarbaşıspor – Akatlarspor (Yenisahra)
16.00 Hasköyspor – Kaynarcaspor (Beyoğlu)
16.00 Şafakspor – Yahya Kemalspor (Rami)
16.00 Avcılar Belediyespor – Gazi Mahallesispor (Firuzköy Atatürk)
16.00 Ortaçeşmespor – Kartal Belediyespor (Ortaçeşme)
— . — Vefaspor (BAY)

9. Grup
14.00 Bayrampaşa Altıntepsispor – İFA Spor (İBB)
14.00 Fikirtepe Dumlupınarspor – Başakşehir İkitellispor (Yenisahra)
16.00 Zara Ekinlispor – Kemahspor (Zara Ekinli)
16.00 İstanbul Malatyaspor – Pazariçi Köprülüspor (Namık Sevik)
16.00 Bakırköyspor – Araphanspor (Bakırköy)




24 Eylül 2017 Pazar maç programı

2. Grup
16.00 Zeytinburnu 1957 – Sekbanlarspor (Merkezefendi)
16.00 Kartalgücüspor – Kuştepespor (Kartal Yunus)
16.00 Kulaksız Okspor – Topkapıspor (Beyoğlu)
16.00 Sultanbeylispor – Yeşil Esenyurtspor (Sultanbeyli Belediye)
17.00 Dikilitaşspor – Ayazağaspor (Çilekli)
— . — 1877 Alemdağspor (BAY)

4. Grup
16.00 İstanbulspor Kulübü – Büyükçemece Belediyespor (Küçükçekmece M. Oktay)
16.00 Barbarosspor – Ramispor (Selimiye)
16.00 Küçükköyspor – Küçükyalı Yelkenspor (Ramazan Süt)
16.00 GOP Yeniköyspor – Başakşehir Kartalspor (Terkos)
16.00 Beykozspor 1908 – Nişantaşıspor (Paşabahçe)
— . — Karabekirspor (BAY)

6. Grup
11.30 Osmaniye İstiklalspor – İstanbul Mesudiyespor (Bakırköy)
16.00 Kadırgaspor – İstanbul Güngörenspor (Namık Sevik)
16.00 Pendik Kavakpınarspor – Bağcılar Güneşlispor (Kaynarca)
16.00 Çeliktepespor – Yıldıztabyaspor (Seyrantepe)
— . — Topçularspor 0-0 Bayrampaşa Tunaspor (Hükmen)
— . — Mustafakemalpaşaspor (BAY)

8. Grup
12.00 Küçükçekmece İY – Çayırbaşıspor (Halkalı Etap)
12.00 Cevizli Anadoluspor – Yedikulespor (Kartal Yunus)
14. 00 Irmakspor – Kestanelikspor (Merkezefendi)
14. 00 Ataşehir Çamolukspor – Ömerli Köyüspor (Başıbüyük)
16. 00 Kartaltepespor – Paşabahçespor (Bayrampaşa Belediye)
— . — Kağıthanespor (BAY)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!