DOLAR 8,7155
EURO 10,4028
ALTIN 498,04
BIST 1.414
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 24°C
Gök Gürültülü
İstanbul
24°C
Gök Gürültülü
Cum 26°C
Cts 27°C
Paz 26°C
Pts 26°C

İstanbul Süper Amatör Lig 9. Hafta Maç Programı

25.10.2017
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Lig 9. hafta maç programı belli oldu. 2, 4, 6 ve 8. Grup takımları maçlarını 28 Ekim Cumartesi oynarken 1, 3, 5, 7 ve 9. Grup takımları 29 Ekim Pazar günü oynayacak.

Maç programı haberin devamındadır.

28 Ekim 2017 Cumartesi Maç Programı

2. Grup
12.30 Yeşil Esenyurtspor – Sekbanlarspor (Esenyurt Bld.)
14.30 Kulaksız Okspor – Dikilitaşspor (Beyoğlu)
14.30 Sultanbeylispor – Kartalgücüspor (Sultanbeyli 75. Yıl)
14.30 1877 Alemdağspor – Zeytinburnu 1957 (Alemdağ)
15.00 Topkapıspor – Kuştepespor (F. Mimarsinan)
–.– Ayazağaspor (BAY)

4. Grup
14.30 GOP Yeniköyspor – Küçükköyspor (Terkos)
14.30 Beykozspor 1908 – Barbarosspor (Paşabahçe)
14.30 Nişantaşıspor – Büyükçekmece Belediyespor (Yusuf Tunaoğlu)
14.30 Başakşehir Kartalspor – Ramispor (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
16.00 Karabekirspor – İstabulspor Kulübü (Ümraniye Bld. Suni Çim)
–.– Küçükyalı Yelkenspor (BAY)

6. Grup
14.00 Bağcılar Güneşlispor – Bayrampaşa Tunaspor (Mahmutbey)
14.30 Pendik Kavakınarspor – Osmaniye İstiklalspor (Kaynarca)
14.30 Müstafa Kemalpaşaspor – Kadırgaspor (Avcılar Atatürk)
14.30 Yıldıztabyaspor – İstanbul Güngörenspor (Yıldıztabya)
14.30 Çeliktepespor 3-0 Topçularspor (Hükmen)
–.– İstanbul Mesudiyespor (BAY)

8. Grup
11.00 Cevizli Anadoluspor – Ataşehir Çamolukspor (Kubilay Köse)
14.30 Kağıthanespor – Irmakspor (Nurtepe)
14.30 Çayırbaşıspor – Ömerli Köyüspor (Çayırbaşı)
15.00 Küçükçekmece İY – Kartaltepespor (Küçükçekmece)
15.00 Yedikulespor – Kestanelikspor (Namık Sevik)
–.– Paşabahçespor (BAY)


29 Ekim 2017 Pazar Maç Programı

1. Grup
11.00 Başakşehirspor – Davutpaşaspor (İBB Cebeci)
14.30 İstanbul Bafraspor – Albayrakspor (Bayrampaşa Bld.)
15.00 Gültepespor – Güngörenspor (Yahya Kemal)
15.00 Çubukluspor – Yenibosnaspor (Çavuşbaşı)
16.30 Dudulluspor – Leventspor (Dudullu)
–.– Esentepe Adıyamanspor (BAY)

3. Grup
14.00 Bağcılar İSTOÇ – Ortaköyspor (Mahmutbey)
14.30 Beyoğlu Yeniçarşıspor – Beşyüzevlerspor (Beyoğlu)
14.30 Gültepe Özgençlikspor – İstanbul Kayaşehirspor (Sefaköy Kartal)
15.00 Çapaspor – Dolayobaspor (Namık Sevik)
15.00 Soğuksuspor – Arnavutköy Belediyespor (Paşabahçe)
–.– Yıldırım Bosnaspor (BAY)

5. Grup
10.30 Sultanbeyli Uzunderespor – Bostancıspor (Sultanbeyli 75. Yıl)
12.30 Teraziderespor – Kanaryaspor (Bayrampaşa Bld.)
14.30 Kocasinanspor – Kilyosspor (Kocasinan)
14.30 Merkezefendispor – Kurtköyspor (Merkezefendi)
16.00 Mahmutbeyspor – Kavacıkspor (Mahmutbey)
–.– İstanbul Siirtspor (BAY)

7. Grup
13.00 Vefa – Hasköyspor (Namık Sevik)
14.00 Akatlarspor – Yahya Kemalspor (Çilekli)
14.00 Ortaçeşmespor – Şafakspor (Ortaçeşme)
14.30 Kartal Belediyespor – Kaynarcaspor (Kartal Yunus)
15.00 Bağlarbaşıspor – Avcılar Belediyespor (Yenisahra)
–.– Gazi Mahallesispor (BAY)

9. Grup
13.00 Fikirtepe Dumlupınarspor – İstanbul Malatyaspor (Yenisahra)
14.30 Başakşehir İkitellispor – İFA Spor (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
14.30 Kemahspor – Pazariçi Köprülüspor (Selimiye)
14.30 Zara EKinlispor – Bakırköyspor (Zara Ekinli)
16.30 Bayrampaşa Altıntepsispor – Araphanspor (Bayrampaşa Bld.)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!